| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Porodní zkušenost nevidomé maminky

[<<Předchozích 80] Příspěvky 8186 z 86 
aggie
25.3.2009 9:58:53
dekuji za krasny clanek a moc prosim o dalsi pokracovani.... myslim, ze takovych clanku by mohlo byt vice, ktere ukazuji nam "vidoucim" svet z jineho uhlu pohledu.... hodne stesti, sily a radosti do budoucna...
Pole levandulové
25.3.2009 9:58:31
Romanko, moc ti gratuluji ke krasne prozitemu porodu a hlavne ke zdravemu synackovi. Jako mala jsem mela v lidusce nevidomou profesorku na fletnu a trosku mi ji pripominas - taky byla takova slunickova, pohodova, naprosto samostatna a zila svuj zivot naplno, rada jsem k ni chodila, akorat jsem vzdycky litovala tu jeji vodici cubinku, ktera lezela pod stolem a musela cele dny trpelive poslouchat to nase neumele hrani.
Tak at vam Vasicek dela jen samou radost!
Kuki
  • 
25.3.2009 9:09:16
Článek, ze kterého čiší pozitivní energie a štěstí. Je nádhera ho číst, měla jsem při tom husí kůži na těle. Jak moc nevidomý člověk dokáže "vidět" a vnímat svět kolem sebe!! Klobouk dolů, před takovými lidmi. Doufám, že si to přečte většina těch ufňukaných a kritizujících matek, které sem píší své "otřesné zážitky při porou".
25.3.2009 8:11:58
Čiší z toho krásná nálada. Spící tatínek mě dostal. :-D
25.3.2009 7:55:50
Romanko krásné čtení. Je moc dobře, že jsi si našla porodnici kde tě brali takovou jaká jseš a ne pouze jako další kus. Moc ti držím pěsti, aby jsi to měla co nejsnadnější. Předsudky jsou hrozná věc.
25.3.2009 7:55:02
Zaujalo mě to "jiné" vnímání nevidomé maminky. Měla jsem z toho opravdu dojem, že když neslouží oči, je to nahrazeno "zbystřením" jiných smyslů. Skvělé. Držím palce.
[<<Předchozích 80] Příspěvky 8186 z 86 

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.