| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak se rodí v Lucembursku II.

[<<Předchozích 90] Příspěvky 91100 z 270 [Dalších 170 >>]
kreditka
5.4.2009 10:07:53
Jednalo se o moji diskusi se zuziny, která právě zmiňovala to, že zapleveluji diskusi smajlíky, já reagovala na to tím, že zuziny také hodně přispívá do diskusí - myslela jsem že jsi to četla, když jsi se zmiňovala o tom že jsem na scéně pořád...~d~~:-D
kreditka
5.4.2009 10:03:52
To je tvůj boj ~y~
amálkaZ
5.4.2009 9:59:46
o smajlících nebyla řeč.ani netušim kdes to vzala.já ti je tam dala rp "sluníčkový"den.nepíšu mezi řádky.
kreditka
5.4.2009 9:56:14
Amálko na scéně jsem často to máš pravdu, ovšem zuziny též, tudíž je od ní absurdní mě obviňovat tím že zapleveluju diskusi, co se týče smajlíků - pokud vložím do diskuse smajlíka např. ~R^ a nic k němu nenapíšu, tak většina lidí pochopí že souhlasím s předchozím příspěvkem
5.4.2009 9:54:36
Kili, tak konfliktního a konflikty vyvolávajícího člověka jsem dlouho nepotkala. Je to naprosto v rozporu se schopnostmi a požadavky na vedoucího/řídícího pracovníka. A to, že jsi lékař tomu jenom dodává, tvůj pocit, že musíš mít vždycky pravdu netolerance k jiným názorům, za to by měli na medicíně vyhazovat ještě před zkouškou z anatomie. Děláš nesmírnou ostudu těm lékařům, kteří jsou empatiční, vstřícní, citliví, nekonfliktní a snaží se každému pomoci bez ohledu na jeho prvotní smýšlení.To je na předložení etické komisi takovéto chování.A to zda jsi schopný komunikovat s nemocným dítětem, které se ocitne ve té péči, to si neumím představit už vůbec.
amálkaZ
5.4.2009 9:52:25
já reagovala jen z dobré nálady.jinak tě čtu jen z čirého masochismu.
kreditka
5.4.2009 9:50:50
Nikdo tě nenutí moje příspěvky číst nebo na ně reagovat, jinak pěkný zbytek slunečného víkendu
amálkaZ
5.4.2009 9:49:46
a pro Kreditku-teď jsi mě pobavila.Mně to zase přijde nějak obráceně-já se nemůžu udržet smíchy,když čtu tebe nebo třeba singeru.A co se týče četnosti-Kreditko,ty jsi na scéně pořád~x~~:-D
kreditka
5.4.2009 9:43:52
~t~ Už se mi po ní stýskalo, bez cizinky tu není taková sranda~t~
kili
  • 
5.4.2009 9:10:32
jak kdy - na anekdotální invektivy je možná vícerá reakce, včetně nulové nebo komické, v daném případě mne inspirovala IP adresa
[<<Předchozích 90] Příspěvky 91100 z 270 [Dalších 170 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.