| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak se rodí v Lucembursku II.

[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 270 [Dalších 200 >>]
kili
  • 
5.4.2009 14:04:06
netřeba Vám se tím trápit
singera
  • 
5.4.2009 14:01:05
Pestřenko, mne je úplně jasné o čem se tady Cizinka s Killi pře. A to to nemusím číst. Četla jsem podobné články ala typu rodila jsem v Lucemburku několikrát i ty příspěvky pod tím...od cizinky, od susini, od killi...a je to pořád dokola.
amálkaZ
5.4.2009 13:58:34
no,já to ani nepsala kvůli svýmu názoru.Spíš,abyste se zamyslel...
singera
  • 
5.4.2009 13:58:12
No mne porody v Lucemburku psaný stylem autorky nebaví. Jiné ano. Např. od Zlababy a spol. Které umí opravdu psát. Přiznám, psát na takové urovni, jako autorka tohoto článku, tak raději žádný článek sem nepíšu. A nebo to s někým, kdo umí psát s konzultuji. Neříkám, že já psát umím, ale taky sem články nepíšu, že jo. V diskuzích je to o něčem jiném. Vlastní názor ať si každý napíše svými slovy a jak umí.
Mickey16
5.4.2009 13:54:52
Singero ale tvoje příspěvky jsou taky pořád dokola, ty je snad máš někde uložený a pak je jen kopíruješ podle potřeby~2~
Tulka
5.4.2009 13:49:21
Taky jsem tu diskuzi trochu sledovala.To,že kili nepřizná cizince ani slovo pravdy,to už je pro něho patrně principiální záležitost.Ale osočování diskutujících,že závidí doktorům jejich vzdělání a podobné perly,no to je opravdu směšné~k~
kili
  • 
5.4.2009 13:47:16
to je Váš názor, nemíním Vám ho vyvracet
amálkaZ
5.4.2009 13:38:37
server možná. VY jste tu vždycky dost diskutoval.měla jsem pocit,že máte rád děti.Občas nějaká rada od VÁS se dala použít.O nemoci poradit.Ale jak se pustíte do diskuze tady na Hlavní...~a~ nebo v těch ZdN-hrůza,děs,hnus.
5.4.2009 13:27:33
Singero, možná by bylo dobré se fakt zamyslet, co tě nad článkem a názory o porodech tak popuzuje...Něco už si o sobě a tvých porodech prozradila, vážně si myslíš, že to nemá souvislost? Takové rýpání a urážení ostatních nebývá u témat, která jsou ti volná, běžné. Já, když mě něco nezajímá, tak to úplně ignoruju, prostě se mě to vůbec nedotkne, nemám potřebu napsat ani písmenko...
kili
  • 
5.4.2009 13:25:28
nejspíše je server za urážlivé nepovažoval
[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 270 [Dalších 200 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.