| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak se rodí v Lucembursku II.

[<<Předchozích 70] Příspěvky 7180 z 270 [Dalších 190 >>]
Puma
5.4.2009 13:22:30
Diskusi na ZdN jsem taky četla. Tedy pouze do 28.3., špatně mi diskusi zobrazoval PC. Spojenectví Kilian-Wicherek často nemělo úroveň. Dr. Kilian tímto "kolegiálním spojenectvím" v diskusi evidentně pookřál a přitvrdil (argumentací to nebylo).

Já třeba dodnes pořádně nevím, kde se Kili názorově pohybuje. Napadá mě, že mu hlavně vadí, že do čistě medicínských věcí, podle něj, mluví nelékaři...navíc kritizují.
amálkaZ
5.4.2009 13:22:17
její příspěvek byl také vymazán-pro urážlivý obsah,zcenzurován.vaše zůstaly.
amálkaZ
5.4.2009 13:20:04
můj příspěvek do diskuze ZdN se bohužel nezobrazil.nevešel se.také jsem to četla.cizinčin příspěvěk byl,podle mě,jen nedorozumění.sama se tam potom několikrát omlouvala-ovšem urážky jakými jste ji zasypal-to byla teprve síla.
Pestrenka
5.4.2009 13:14:58
.. udela nazor sam
Pestrenka
5.4.2009 13:14:37
a ja jen upresnim, ze ta dikuze je zde:
http://www.zdravotnickenoviny.cz/scripts/detail.php?id=413418

o urovni prispevovatelu necht si kazdy udela sam...

je take dobre dodat, ze kvuli velikosti schranky na ZN chybí několi prispevku, kter obhajovaly cizincino nedorozumeni, ale bud se nevesly, nebo admin cenzuroval.
kili
  • 
5.4.2009 13:06:55
diskuse na serveru ZdN je dostupná všem a pokud se někomu nelíbila má tam dohledatelná reakce na příspěvek s neonacistickým obsahem, pak já mám za to, že tato reakce byla velmi mírná.

Tolik k Vašemu pokusu očerňovat užitím polopravd.
*Niki*
5.4.2009 12:50:21
Hele Singero, článek jsi nečetla, ale názor na něj nám píšeš (bo máš na to právo, že). Diskusi jsi taky nečetla, ale diskutuješ jak divá. Ty jsi nějaká prapodivná osůbka, singero ~y~
Pestrenka
5.4.2009 12:43:56
MUDr. Sever rka: "Dejte ji oxik, uz je nemame kam davat."

prosim te, zajimalo by me jak to dopadlo, zda jsi ho poslala k sipku nebo ti ho pichli?
díky
amálkaZ
5.4.2009 12:36:49
tak proč pod článkem blafeš?když jsi to nečetla a nezajímá tě to?

Jsou tu lidi ,který to zajímá.I zkušenosti jiných.Já chodím sem,protože mě právě hodně věcí zajímá.Všechny odkazy,které sama nemám,neznám.
Pestrenka
5.4.2009 12:32:55
Tak někdo, kdo nečetl článek a ani diskuzi pod ním a přesto má potřebu do diskuze přispět takovýmto nesmyslným způsobem, to už je pomalu na diagnozu.........
[<<Předchozích 70] Příspěvky 7180 z 270 [Dalších 190 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.