| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak se rodí v Lucembursku II.

[<<Předchozích 80] Příspěvky 8190 z 270 [Dalších 180 >>]
Pestrenka
5.4.2009 12:30:54
Ajli, před pár dny Kili diskutoval na Zdravotnických novinách pod článkem o pordním domě.
Diskuzi jsem měla otevřenou a četl ji manžel a říká mi:

"Nebylo by dobré napsat pravému Mudr. Killianovi, že se na internetu za něj nějaký sprostý hulvát vydává?"

Myslím, že to mluví za vše. ~a~
amálkaZ
5.4.2009 12:29:09
já tebe ano.taky jsem na tebe párkrát reagovala,ale to je fuk.píšu do komentáře vždycky jen jednou dvakrát,když řeknu svoje.mně je fuk co komu jakej příspěvěk dává,o to tu nejde.jen jsem se prostě zasmála,jak si s Kreditkou notujete.prostě mě to pobavilo.Dám si pozor,abys mě příště zaregistrovala~z~.
mě baví všechno,i porody.
singera
  • 
5.4.2009 12:23:22
Protože je to pořád dokola. I ty příspěvky jsou pořád stejné a pořád dokola se řeší tatáž věc. Děkuji za všechny příspěvky, které se netočí pořád o porodu v Lucemburku. Ráda si je přečtu. Tento článek jsem nečetla, taktéž né diskuze, ale dovedu si představit, cože zase řeší cizinka. Já řekla jen na článek svůj názor a na to má každý právo. A Amálko, opravdu nevím, jestli tvoje příspěvky něco ostatním dávají, nezaregistrovala jsem tě v davu.
5.4.2009 12:19:24
Tak nás s dcerou se žloutenkou klidně z fakultky dom pustili (4. den po porodu, v pátek), v pondělí už nás přijímali na dětském na svícení, takže ani běžná délka hospitalizace v porodnici v ČR Ti nezaručí, že nebudeš muset zpátky.
Pestrenka
5.4.2009 11:52:21
Vždycky mě překvapí, že se stule najdou jedinci, kterí ví kulový, ve své hlavě si vyprojektujou něco o nebezpečnosti, pravěku a pohodlí rodiček a pak tady příjdou s přihlouplou plnou polní nesmyslně argumentovat.

Btání vám někdo nechat se monitorovat, přivazovat, pořezávat?
Bere Vám to někdo?

Tady prostě občas někdo napíše článek o tom, že porod lze prožít i bez těchto vymožeností, nikomu to nenutí, jen se chce podělit o skušenost a hend se na něj a jemu podobné plive...

Musí to být nějaký hluboký komplex společnosti...


Belatrix+A(10/09)+J(09/11)
5.4.2009 11:36:30
Magggi, píšeš, stát se může cokoliv a první 4 dny jsou kritické. Můžeš prosím specifikovat, co konkrétního se může stát, co už 5. den nehrozí?
amálkaZ
5.4.2009 10:21:33
aha.tak ne o smajlíky nešlo. Šlo o vysmívání se cizince-což mě pobavilo,jak píše Líza.A hlavně o to,že ty jsi na scéně pořád ,k jakýmukoli tématu,jako singera.tak nechápu,proč vám to vadí.
kreditka
5.4.2009 10:13:25
Navíc na cizinku jsem zde nikde nereagovala!!! První smajlík co jsem uvedla byl reakcí na singeru, která hledala cizinku a divila se že tu ještě není, můžeš si to klidně dohledat, krom singery jsem reagovala na zuziny a Amálku a teď tebe. ~y~
kreditka
5.4.2009 10:10:15
Já něco takového psala???? Že o tom nevím
Líza
5.4.2009 10:09:15
A já měla za to, že jde o tvoje vysmívání příspěvkům cizinky, kterým ty tvoje nesahaj ani po kotníky ~j~
[<<Předchozích 80] Příspěvky 8190 z 270 [Dalších 180 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.