| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Proč máš děti?

[<<Předchozích 110] Příspěvky 111120 z 186 [Dalších 66 >>]
28.5.2009 21:40:46
To není pravidlo.
vertigo
28.5.2009 21:35:54
a čím ho teda umýváš? jen vodou?
28.5.2009 21:32:00
Macku, napsalas to zcela trefně!

Bellano, krááásnej článek! Díky!
Sekanice, 2 děti
  • 
28.5.2009 21:09:42
Taky tak :-). S jednou kamarádkou si hlídáme vzájemně děti a ty její mám moc ráda, klidně si dovedu představit, že by byly moje, ale ona by mi je asi nechtěla dát :-D. S jinou holkou, kterou znám už léta, se sice nevídáme úplně často, ale když přijde, tak se vždycky těším i na její děti a třeba děti od bráchy, ty jsou jak vlastní. Ne, že bych někde běhala a ňufala cizí děti, ale kolikrát se přistihnu, že se usmívám, když se na ně dívám. Třeba moje dcera (9 let) má kámoše - obdivovatele a to je tak roztomilej kluk, že se neubráním představám, že jednou až ty děti vyrostou by to byl bezva ženich ( pro ní :-D). Jsem praštěná, ale navenek to nedávám najevo a tvářím se rozumně. Jó a se synem do třídy chodí černoušek a ten když byl malej ve školce, tak jsem ho jednou viděla jak si sundavá ponožky (byli mu asi 3 roky) a když jsem viděla ty jeho ze spoda růžový a zvrchu hnědý nožičky, no úžasný. Ten byl děsně roztomilej :-D.
maja
  • 
28.5.2009 20:54:02
Měla jsme to stejně, děti už větší....nikdo mě až tak nepotřeboval. A máme benjamínka...stará větev 38 děti 11 ,9, 1. Je to super. Lepší než když byly obě děti najednou malé. To byl fakt blázinec. Te´D máme celé dopoledne jen pro sebe a je to úžasný. Ani práce mi nechybí, a to jsme tam chodila fakt ráda..mezi dospělý lidi mluvit dospělou řečí ha ha
maja
  • 
28.5.2009 20:49:25
Děti mi změnili téměř vše ...zodpovědnost, strach o ně, o sebe, nebezpečí kolem nás , aby to všichni přežili ...radost, lásku, štěstí, nesamotu ( pořád je někde někdo co něco potřebuje)
maja
  • 
28.5.2009 20:46:11
Ano, racionálně si pořídit jedno dítě to ano. Z nadšení a z neznalosti. U dalšího, když už víš do čeho jdeš , to musí být jedině iracionální :). Můj muž říká, že optimismus je nedostatek informací.

My máme děti 3. Jednoznačně jsme si je pořídili z důvodu toho, že život s dětmi dává našemu ( mému určitě) životu jiný , pro nás lepší směr. Život s dětmi nás baví, uspokojuje. Jinak si ho neumíme představit, takový jsme ho chtěli a takový je.
maja
  • 
28.5.2009 20:41:01
Myslím, že Mackovi rozumím, kdo chce děti ať je má, kdo nechce ať je nemá. Co je komu do demografické křivky? Demografickou křivku jedno dítě nevytrhne a pochybuji, že by "nemít děti" bylo nějaké houfné rozhodnutí. Spíš vyjímky.
maja
  • 
28.5.2009 20:37:51
jéžiš marjá, vy teda fakt máte starosti:
- když někdo chce ať si dítěti dává plenu jakou chce, myje ho mýdlem třeba od rána do večera. Co je komu do toho? Když se dítě osype, tak ho tím mýt přestane . Já teda děti mýdlem myju a nikdy se neosypaly a papírový plíny vymyslel génius. Podle mě jsou bavlněný dobrý akorát tak na utírání pusy a nebo na podlahu a taky to pořád nikde neřeším. howg
Taodvedle
28.5.2009 20:35:55
ja mam rada ne cizi deti, ale nektere deti od kamaradek mam velmi rada.
a jinak se casto otocim za nejakym hezkym ulicnikem nebo malou rozkousnou holcickou!
[<<Předchozích 110] Příspěvky 111120 z 186 [Dalších 66 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.