| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Proč máš děti?

[<<Předchozích 130] Příspěvky 131140 z 186 [Dalších 46 >>]
Srdííčko
28.5.2009 17:39:14
Za sebe můžu prohlásit, že mě děti změnily k lepšímu. Přestala jsem sáhodlouze řešit sebe, partnera a nesmrtelnost chrousta, ubylo tudíž sobectví ( zdravá míra snad zůstala:) , jsem rozhodně trpělivější a vstřícnější. Mám větší respekt k individualitě povah. Větší pochopení pro trable ostatních maminek. Větší pokoru k tomu, co nás čeká v budoucnu.

Cizí děti mě nikdy moc nebraly a ani teď zrovna neberou. Otevřeně prohlašuju, že miluju jenom ty svoje. Cizí mi nevadí - líp to neumím vyjádřit...
luthienka
28.5.2009 17:14:21
Taky si myslím, že záleží i na tom , jakého máme chlapa. Já od začátku věděla, že je to ten pravý a že děti jednou (snad) přijdou. Moje bezdětné kamarádky, které hlásají, že dítě nikdy nechtějí, většinou nemají ten svůj vztah zas až tak skvělý. Tak jestli to nebude tím...
28.5.2009 17:00:37
Pozor!!! Napsal jsem, že Marcelka je dokonalá. Nikoli já... Já mám k dokonalosti daleko!~t~ Ale svou ženu miluju. To tady mohu prohlásit naprosto otevřeně...~;)
28.5.2009 16:48:48
Problém "mít nebo nemít děti" podle mě patří do sféry těch, o nichž lidi nikdy neměli rozhodovat. Sama jsem se nad tím natrápila dost a dost, než jsem si uvědomila, že ostatních zviřátek ;) se na to taky nikdo neptá... (ostatně, kdybychom přírodě nebránili, jsem si jistá, že po sexuálním maratonu na začátku chození bychom teď s mužem měli dítko v šesté třídě, nikoli mimino...)
To je podobné, jako když se mě lidi ptali, proč jsem se vdala. Odpověď, že jsem jenom nenašla jediný důvod proti, je obvykle šokovala.
Jo - a nevěřím, že dítě lidi nějak výrazně změní. Ano, jsou tu jiné problémy k vyřešení, ale proč bych se hergot měla měnit? Alespoň nic zvláštního nepozoruji... :)
Lassie66
28.5.2009 16:11:22
Dnes tě dám přečíst tomu svýmu...aby viděl, jak si to představuji a co bych si o sobě chtěla přečíst. Ale na Barborku už asi nepřistoupí...~t~
28.5.2009 15:54:02
Smutný je, když si někdo myslí, že on jediný má pravdu. Já mám taky rád přirozenost, ale nerad někomu něco vnucuju...
28.5.2009 15:28:42
NIKDY JSEM DETI NECHTELA
a presto....
Pro děti jsme s rozhodli tehdy, když už jsme měli vše, co jsme chteli.
Po desitelete znamosti, dvou letech manzelstvi, v rekonstruovanem dome, s autem v garazi, ja s dodelanou VS a s praxi v oboru, manzel na dobre pozici v praci..
Proste deti byly to posledni co nam chybelo ku stesti
Jsou ten nejvetsi poklad, ktery mam
a jsem rada, ze jsem ho bez buzoly dokazala najit
Markéta
  • 
28.5.2009 15:17:14
Má to někdo starosti...
Bumbi&05,08,10
28.5.2009 15:05:39
proč, mě taky vadí, když si chovám krásný miminečko a ono smrdí jednorázovkou :-© a jeho rodiče to už nevnímají a berou ten zápach jako přirozený a k dítěti patřící... je to smutný ~n~
28.5.2009 15:03:01
Mám to taky tak. Když na mě slintá cizí dítě, moc příjemné mi to není. Od vlastního snesu všechno, nejen sliny...~t~
[<<Předchozích 130] Příspěvky 131140 z 186 [Dalších 46 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.