| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak nás ovlivňuje svět reklamy

[<<Předchozích 90] Příspěvky 91100 z 180 [Dalších 80 >>]
9.6.2009 23:31:47
Děkuju za podporu, odpoledne jsem si začínala myslet, že mluvím nějakou jinou řečí ~:-D
9.6.2009 23:28:56
Proto sem chodím, co s chlapem, když jde o diskusi.
Teraza Horáková
9.6.2009 23:26:35
Holky, nebuďte na něj zlý, mužů je tu málo.
9.6.2009 23:22:42
Hrouda, já myslím, že Jenda se chytil. Každej, kdo vleze poprvé na Rodinu, mám potřebu se vnitřně nebo i veřejně vymezit proti zdejšímu kolotu.

Tak te Jeníku vítáme v našich strukturách a napiš zase něco dobrýho, s registrací ti pomuže manželka.
Katla
9.6.2009 23:04:19
na mě náhodou udělal VELKÝ dojem pojem "strukturovaná hloupost" ~z~~z~~z~. Klidně s ek tomu hlásím, jak to má strukturu, tak to nemůže nýt úplně blbé ~z~~z~~z~
Janule
  • 
9.6.2009 22:49:43
Jako dítě jsem taky chodila do kroužků. Bavily mě a nelituji času, který jsem na nich strávila. Ale na druhou stranu, z dětství vzpomínám právě hlavně na to blbnutí před barákem. Podle mě se nedá ničím nahradit. Vztah po telefonu a po internetu je dost smutnou alternativou toho, co jsme prožívaly jako děti my. S dcerou jsme kroužky nakonec docela osekaly i tak jich zůstalo dost (1. třída - výtvarka v rámci družiny, flétna a tanečky), zveme k nám kamarádky, ona chodí zase k nim, jezdíme víc na kole, tráví víc času na hřišti... a že už nevyhrává výtvarné soutěže? Ať radši blbne, směje se, hádá se... Ona už by to za výtvarku zpátky nevyměnila. Podle mě děti, co znají téměř jen "kroužkování", o dost přicházejí. A to bez ohledu na jejich inteligenci nebo ambice. Hrouda má pravdu, masáž rodičů je i v "kroužkování". Není od věci se o tom pobavit.
Tulka
9.6.2009 22:33:41
Tak,tak Stáňo,vidím to podobně.
9.6.2009 22:22:31
Hele, že ty máš vztek na manželku, že furt vysedává na rodině:)? Tos nám to teda natřel...

p.s. počítač si dávkuju v rozumných mezích a s Hroudou souhlasím. Přehršel kroužků je z velké části současná móda a společenský tlak.
Jan , kluci 2 a 13
  • 
9.6.2009 22:13:56
Jasně, "nestrukturovaný" čas dětí a máma celé dny před počítačem - aneb diskutující Hrouda and company v kteroukoli denní i noční hodinu. Pro mámu je pohodlnější nechat děti někde nestrukturovaně lítat venku před panelákem jen aby mohla sama nerušeně vysedávat u compu a kritizovat naprosto všechno a naprosto všechny. Rozvážet dítka, platit aktivity, zajímat se...to už chce jedno: hnout zadkem. A to občas bolí. Na tenhle web mě upozornila nedávno manželka - upřímně řečeno, mnohdy se bavím víc než na fotbale. Koncentrovaná hloupost, ještě koncentrovanější zlost - to všechno dokáže obstarat pár dokola se točících jmen, vlastně anonymních přezdívek (v anonymitě je síla!). Bravo dámy, váš život je nejspíš pestrý přepestrý. Skládá se 1. z počítače, 2. z počítače a 3. světe div se: z počítače. Nebylo by lepší jít povídat dětem pohádky anebo si s manželem otevřít flašku?
[<<Předchozích 90] Příspěvky 91100 z 180 [Dalších 80 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.