| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak nás ovlivňuje svět reklamy

[<<Předchozích 70] Příspěvky 7180 z 180 [Dalších 100 >>]
10.6.2009 0:14:52
Dobrá, dobrá, vezmu vlastní digitálek a půjdu si zejtra vyblejsknout bejby před tygra, mám to za rohem

Musím i do kroužku?
10.6.2009 0:12:00
No to bylo spíš o tom, že se mi protiví ageismus, který pasuje lidi kolem 55-65? na konzumenty totálního nevkusu, který se musej pošvíknout ze skládačky fotografií, protože nic jinýho se jim dát nedá~;)
10.6.2009 0:11:17
Libiku já z toho tady začínám nabývat dojmu, že máš vůbec hrozně smutnej život. Fotky Tě nebaví dělat ani prohlížet, koně Ti smrděj, kroužky jsou jen o soutěživosti, nic pozitivního se v nich nenajde. Já Ti řeknu, že mít v sobě tolika negace, bylo by mi asi hodně úzko.
10.6.2009 0:09:46
No protože mobil jen pro zlost~t~

Hlavně tedy je to užitná věc, něco jako umyvadlo nebo rohožka.
Milada.
10.6.2009 0:08:30
Libiku,
ale tak tohle tu o Tobě všichni víme, hlavně nedávat ty kalendáře prarodičům ~t~
Milada.
10.6.2009 0:07:22
Druhá věc je, že děti se nepoučej, dokud se nespálej samotné. ~Rv
Takže když jedou do hřebčína, stejně je na půlce snímků hlava koně, oko koně, vůz do kterýho se zapřáhá kůň, nějaké cizí jezdkyně na koních atd. Prostě sračky, nic neříkající fotky, kytičky, stromečky, broučci. Hnusný alboFky, které má každej.
Teraza Horáková
10.6.2009 0:07:00
Mirko, to má každý nějak jinak.

Děti dostaly mobily, aby se dovolaly, tudíž nejlevnější bazar. Což se posléze - ukradeno ve škole - ukázalo jako oprávněné.

Ty dražší jsou prostě odměna za zásluhy nebo dárek a už si to pamatují, že si mají dát pozor.
Teraza Horáková
10.6.2009 0:05:17
vždyť jde o zábavu. I my - dospělí, z x fotek vyfiltrujeme pár dobrých
10.6.2009 0:04:55
Taky nechápu, proč by si člověk neměl dávat třeba mobil k vánocům. Protože, ať je standard bohatší části lidstva jakýkoliv, tak podle mě není ani u nás ve střední Evropě jaksi nezbytné k přežití mít mobil (DVD, televizi atd.). K tomu přežití (teda ve středoevropských podmínkách) je potřeba oblečení, jídlo, lednička, vařič/sporák, domácí potřeby ap. - a pro mě taky není příliš příjemné je dávat nebo dostávat. Ale mobil považuju za jakýsi nadstandard - ostatně ono to i vyplývá z naší finanční situace. Takže i my jsme si k posledním Vánocům přidělovali mobily (v akci á 200 Kč). Myšleno mobil s nějakou pamětí, barevným displejem, foťákem, hrami atd. Samozřejmě když nám kdysi šlo vyloženě jen o to mít spojení (těhotenství, sama s dítětem na celodenních výletech ap.), pořizovali jsme mobily "kvůli potřebě" mimo vánoce - ale tehdy to byly mobily černobílé, bez hudby, her, natožpak aby to mělo foťák.
10.6.2009 0:04:44
No, já když vidím, jak si někdo užívá zoo tak, že se aranžuje před výběhem, tak tomu teda moc nerozumím.

Vlastně nemám fotky ráda, ani když se dělají ani když se na ně koukám.
[<<Předchozích 70] Příspěvky 7180 z 180 [Dalších 100 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.