| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Přerušené kojení...

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 61 [Dalších 31 >>]
16.6.2009 22:09:46
Klid, já kojila syna do roka téměř plně, protože odmítal jíst. Byla jsem z toho nešťastná, ale nakonec jsme to rozlouskli, syn nechtěl, abych ho krmila, jakmile se dokázal nakrmit sám, docela hezky se rozjedl.
Nijak tím dítěti neškodíš, jen je to takový trochu divný, ale dětem nakonec zvědavost nedá, nebo je hlad donutí a začnou jíst.
16.6.2009 21:48:50
Já se tím utěšuju :), jenže už bude mít osm měsíců a zatím to není žádná sláva... Většinou každý příkrm pořádně ořve. No a já - aby chudinka netrpěla hlady - jí samozřejmě nakojím...~o~ Tak nevím, asi nejsem dost důsledná ~f~
omoni
16.6.2009 21:43:52
Moc gratuluji,to se jen tak nevidí,ale jsem taky podobně "chycená" kojením,myslím,že bych se zachovala úplně stejně.
Marky
  • 
16.6.2009 21:30:07
Ohromné, blahopřeji. Váš článek mi vehnal slzy do očí.
16.6.2009 20:06:14
Ahoj,

jsem ráda, že jsi to dokázala.
Taky jsem si kojení u Kaťi musela vybojova. Měla jsem do krve rozpraskané bradavky a mastitidu. Takže jsem ani kojit nechtěla. Než jsem se vyléčila, trvalo to skoro 14 dní. Malá taky prso nechtěla. Trvalo to asi týden. Byla jsem docela zoufalá. Měla jsem u sebe jednou laktační poradkyni. No Kačka se potom chytla, ale mléka jsem měla málo. Chtěla bych moc a moc poděkovat Jiřince z www. kojeni.net. Bez její databáze otázek a odpovědí bych to nedokázala. Díky, díky Jiřinko ~x~¨

Jenom ještě u prvního dítěte jsem to kojení vzdala a pak jsem se s tím nemohla srovnat. Takže u druhého jsem chtěla kojit za každou cenu~:-D
16.6.2009 20:06:14
Ahoj,

jsem ráda, že jsi to dokázala.
Taky jsem si kojení u Kaťi musela vybojova. Měla jsem do krve rozpraskané bradavky a mastitidu. Takže jsem ani kojit nechtěla. Než jsem se vyléčila, trvalo to skoro 14 dní. Malá taky prso nechtěla. Trvalo to asi týden. Byla jsem docela zoufalá. Měla jsem u sebe jednou laktační poradkyni. No Kačka se potom chytla, ale mléka jsem měla málo. Chtěla bych moc a moc poděkovat Jiřince z www. kojeni.net. Bez její databáze otázek a odpovědí bych to nedokázala. Díky, díky Jiřinko ~x~¨

Jenom ještě u prvního dítěte jsem to kojení vzdala a pak jsem se s tím nemohla srovnat. Takže u druhého jsem chtěla kojit za každou cenu~:-D
16.6.2009 20:06:14
Ahoj,

jsem ráda, že jsi to dokázala.
Taky jsem si kojení u Kaťi musela vybojova. Měla jsem do krve rozpraskané bradavky a mastitidu. Takže jsem ani kojit nechtěla. Než jsem se vyléčila, trvalo to skoro 14 dní. Malá taky prso nechtěla. Trvalo to asi týden. Byla jsem docela zoufalá. Měla jsem u sebe jednou laktační poradkyni. No Kačka se potom chytla, ale mléka jsem měla málo. Chtěla bych moc a moc poděkovat Jiřince z www.kojeni.net. Bez její databáze otázek a odpovědí bych to nedokázala. Díky, díky Jiřinko ~x~¨

Jenom ještě u prvního dítěte jsem to kojení vzdala a pak jsem se s tím nemohla srovnat. Takže u druhého jsem chtěla kojit za každou cenu~:-D
Bumbi&05,08,10
16.6.2009 10:57:07
Peťko, musíš být sama rozhodnutá přestat kojit. Pokud nebudeš sama vnitřně pevně rozhodnutá, bude to boj zbytečně bolavý pro vás obě.
Diva.Bara
16.6.2009 8:20:19
Peťko, rozhodně to nevyznělo špatně, je super že můžeš a chceš kojit! jak jsem psala, jsem zastáncem co nejdelšího kojení, ovšem myslím že i tady můžou platit urč pravidla v zájmu zachování zdraví maminky. sama píšeš že se nevyspíš a hubneš.
tohle je opravdu jen na tobě, jestli vydržíš a necháš holčičce jak si řekne, i v noci, nebo to noční kojení utneš, dopřeješ si trochu spánku a dáš se fyzicky dohromady. stálo mě to hodně rozvažování jesti v těch 18ti měs kluky odstavit, sami už zájem nejevili, já už byla unavená, tak jsem odstavila, ovšem muselo to být moje vědomé rozhodnutí. ještě teď po měsíci mám cukání že dám, ale už nedám, nikam by to nevedlo.
taky je něco jiného dopřát komfotu neomezeného nočního kojení když má člověk jen jedno dítě, nebo když má doma ještě pár starších sourozenců, i pro něž musí maminka fungovat.
Jana
  • 
16.6.2009 7:59:10
no, malej měl taky novorozeneckou žloutenku a s pitím byl absolutně tragický, až žloutenka přešla, tak pití bylo OK.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 61 [Dalších 31 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.