| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Hypochondrova zhouba

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 66 [Dalších 36 >>]
Tvoje horší já
19.9.2009 9:02:20
Teda, taky mě bolí z jízdy na kole ruce. Ale myslela jsem, že nikomu jinému to nedělá.
lklasinka
19.9.2009 8:52:10
to se musela divit jedině tchýně, nikoho jiného by snad taková kravina nenapadla~o~~o~~o~
pavla 2 deti
  • 
19.9.2009 0:21:26
A je ten kamos porad svobodny a bezdetny??a vyskytuje se tenhle"zivocisny"druh u nas v republice nebo je to jen pohadka pro nemocne :)
18.9.2009 23:55:29
jj kdykoliv poctim návštěvou tyto dvě osoby slyšim jen neustalé skuhraní koho co bolí vic.... jak to div neumírá ač je to čiperny snad vic než banda dětí ve školce
takže jednim uchem mi to jde tam druhym ven jen jak tupec odkyvám vše od a do zet aniž bych po odjezdu věděla oč vlastně šlo..

sama jsem měla jen zápal plic a odmýtla jsem byt v nemocnici skrze děti takže revers po ortelu zápal plic a domu a to mě vyhrožovali že s mím nalezem pry skapu.že musím na kapačky.pak jen krom par stehu na hlavě jako ditě jsem sletěla do nezakryte dvou metrové díry

jenže nemám možnost hlídaní babičky jsou hypochondři a dost daleko manžel byl v té době mimo republiku takže jsem si tři tydny poležela se zapalem plic do toho peči o děti jsem nejak zvladla

a jak se řika co mě nezabilo to mě posílilo.
neznam opečovávaní moje matka mě nikdy nepohladila natož za něco pochvalila jako nejstarši jsem se starala o své sourozence tři takže v 18 jsem byla ráda že jsem vypadla s baraku.postavila se na vlastní nohy.

mám svoji rodinu ktere dávam to co já sama nepoznala.proto hypoše nejak nemusím.to na mě ted trenují dětičky a já skaču jak piskaj spokojene ksichtiky dětíček je to nejhezčí.
18.9.2009 19:05:45
Třeba metroragie nebo mohl mít taky prolaps dělohy~t~
18.9.2009 19:04:55
Valkýro, to je dobrý~R^~t~~t~~t~
Valkýra
18.9.2009 18:57:21
..tedy jen doufám, že těmi příznaky nebylo nějaké záhadné krvácení~:-D To už by bylo fakt divné~t~
Valkýra
18.9.2009 18:55:56
Anežko,
to mi připomíná jednoho našeho přednášejícího MUDr., který říkal, že vždycky trpěl příznaky nemocí, které probírali. Doufal, že si odpočine aspoň při gynekologii. Ale ouha, objevil u sebe jasné příznaky mimoděložního těhotenství~;)
18.9.2009 18:53:04
Mně maminka nedržela za ruku, jen v ranném dětsví. Pak umřela a táta nás léčil způsobem vem si Acylpirin, udělej si čaj a poť se~:-D co mohl taky jako samoživitel dělat, že jo.

Takže jsme v tomhle spíš byli samostatní a nějaké obskakování nehrozilo.

Na druhou stranu to má své výhody, jsem matka údernice a vydržím skoro vše a když mám pocit, že umřu, vezmu si prášek a jde to.

Spíše se snažím nemocem předcházet, i když třeba rotavirovým infekcím se předejít nedá a já to dotáhnu z práce.
Manžel pokud neumírá, pomůže. On vše léčí pocením, myslím, že by tak léčil i zlomeninu~t~

Mně vždycky zahání do postele, když už jsem nemocná a já teda tohle neumím, mně je z pocení ještě hůř. Nejlepší je, když to vypotím prací, tak dost uklízím, to mi dělá dobře.

Období hypochondrizmu jsem měla na Zdrávce, když jsme brali Patologii. To jsem několikrát denně volala tetě lékařce, protože jsem při učení pojala podezření, že trpím Cholerou, Morem, Hydrocefalem...no vždycky jsem se v učivu našla~t~ Teta mi to vždycky vymlouvala, že Mor fakt nemám~t~
wer
18.9.2009 18:03:19
je to těžké vyležet ,když se musí do práce,mě to skolilo dnes,syna a dceru včera~a~
doufám že do pondělka budu schopná aspoń do té práce dojít,a předstírat činost
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 66 [Dalších 36 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.