| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vše o císařském řezu

[<<Předchozích 80] Příspěvky 8190 z 586 [Dalších 496 >>]
Hanka+2holky
22.10.2009 18:57:43
Znám několik holek se špatnými kyčlemi-bez sekcí by nebyly jejich nádherné děti.Díky za ty císaře.
Hanka+2holky
22.10.2009 18:55:07
Od dg.myopie,postupného nárůstu dioptrií,pokusu zařadit mě do snížené prac.schopnosti,studia očního na medicíně(nad 6dioptrií automat.SC),názorů oční lékařky(děti musíte plánovat)-jsem si vždycky myslela,že já jen císařem.Otěhotněla jsem,první kontrola,ano,máte conus,rychle na oční,tam změna-už to není tak striktní,i vy s 10ti dioptriemi můžete zkusit rodit normálně.Cvičení,kurzy,nácvik tlačení a zrada-36+3 preeklampsie,nastavení léků,indukce,po 7hod alterace ozev-akutní sekce.Pocity-divné-nezvládla jsem to.Druhý porod-hodně jsem zvažovala-větší dítko,po první sekci absces v jizvě,ty oči,....zdravotník-samá komplikace-druhá-plánovaná sekce.Je to zvláštní,často si říkám,jestli v době našich maminek se řešily porody,způsoby,kojení a tak-z čehož můžem my,co klasicky nerodíme,jiné co nekojí-mít fakt zvláštní pocity.I nezvládnutí.Manžel si vždycky klepe na čelo,když o tom začnu.Jsem ráda za dvě zdravé děti,za stojící oční vadu-ale když tu čtu,že některé z vás riskly silné diptrie,tak nevím...měla jsem?
Hanka+2holky
22.10.2009 18:35:52
Ale ta jizva je stejná po akutním i plánovaném císaři,bolí stejně,v tom rozdíl není-vlastní zkušenost.Jinak bez dramatizování,analgetika jsem měla asi den,dál ne,je to taky o prahu bolesti.Mám kamošku,ta druhý den seděla na turka~g~
Hanka+2holky
22.10.2009 18:32:35
Někde jsem četla studii,že plánovaný SC je stejně rizikový jako vaginální porod.Dokonce v ní asi 30%dotázaných gynekoložek volilo sekci raději než klasický porod.Daleko víc rizikový je akutní císař,s rychle sehnaným týmem,stressem z prodlení....
Hanka+2holky
22.10.2009 18:28:09
Taky jsem pro možnost volby,i já si myslím,že by se číslo sekcí razantně nezvedlo.
Hanka+2holky
22.10.2009 18:26:14
Já jsem podruhé měla taky celkově lepší pocit,víc jsem se těšila,a byl to druhý císař.Možná tím,že první byl akutní,stress,strach,druhý plánovaný-moc jsem se těšila až mi malou donesou.Nebude to jen způsobem porodu.
Jana + syn + 36TT
  • 
22.10.2009 17:32:02
A proc?
Mimochodem moravanko93, neber to ve zlem, ale nejsi nahodou hluboce verici?
22.10.2009 17:23:11
Naštěstí už to do zdravotního standardu vešlo. ~t~ Jen ne u nás, bohužel. ~;((
Tvoje příspěvky výše nevidím. ~d~ Nevím, proč. Nebo blbě koukám a nemůžu je najít. ~;)
moravanka93
22.10.2009 17:09:37
Co proc? Prectete si laskave aspon par vyssich prispevku k pochopeni meho nazoru. To by SNAD melo stacit k uspokojeni vaseho "PROC"...
kili
  • 
22.10.2009 15:33:55
Nevím, které zdrav. zařízení Vám poskytlo péči, nicméně onen účet ve vztahu k většině nemocnic vůbec nedává informaci o částce, která za Vám poskytnutou péči byla onomu zdrav. zařízení uhrazena.

[<<Předchozích 80] Příspěvky 8190 z 586 [Dalších 496 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.