| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Česká televize hledá maminky se zkušenostmi s prenatální diagnostikou

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 55 [Dalších 5 >>]
aachje skunk a tři holky
30.11.2009 21:51:04
můžete mi říct,jak to děláte,že se tak rychle svoláte???máte nějaký sonary,nebo co?vás by měli vědecky prozkoumat,třeba by jste ještě posloužili v NASA~t~~t~~t~
aachje skunk a tři holky
30.11.2009 21:48:10
jistě,to normální matka nemusí nijak obhajovat.podivín s postranímy úmysly, jako mona,musí.něco někde pokazila a svoje frustry si léčí tady~;)
Mickey16
30.11.2009 21:47:36
Achje hlavně ty si ten pytlík nezapomeň, onehdá si tvrdila že z přítomnosti Mony na diskuzi se ti chce blinkat, tak snad sis to nehodila do klávesnice- to by byla věčná škoda~x~
Denyna
30.11.2009 21:45:43
achje, nad věcí? Na to co tu předvádíš jsem spíš viděla výstižnější zkratku - ÚB!
aachje skunk a tři holky
30.11.2009 21:45:04
hele ted vážně..to chce pytlík a dejchej hodně z hluboka~e~vážně tě to přejde.ale tobě asi neříkám nic nového ne?to vás v uzavřeném pavilonu učili už při příjmu ne~t~~t~
kili
  • 
30.11.2009 21:42:42
ale to přeci není nutné obhajovat


*Niki*
30.11.2009 21:42:17
Ty a nad věcí? To někoho přesvědčuješ těmi vychechtanými smajlíky?

Dárek speciálně pro tebe, taky umím klikat: ~t~~t~~t~~t~~t~~t~~t~~t~~t~~t~~t~~t~~t~~t~~t~~t~
*Niki*
30.11.2009 21:40:42
Kili, mě na těchto debatách přijde absurdní, že je nutné obhajovat a vysvětlovat věci normální a pro matku a dítě přirozené. To že někdo u sebe dítě stále měl a zahrnul ho všeobjímající láskou v první vteřině, nebo neměl a vazba drhla a jeho to mrzí, přece nemá s těmi ostatními nic společného... tak to mají jinak. Já osobně jim to neberu.

Standardy v porodnictví patří asi do jiné debaty ~;)
aachje skunk a tři holky
30.11.2009 21:34:30
no,mono,já jsem na rozdíl od tebe nad věcí~t~to tebe to zase nějak rozhodilo~t~
kili
  • 
30.11.2009 21:31:02
samozřejmě že není třeba se cítit ohrožen názorem. Jiná věc je, pokud někdo zasvěceně sděluje, že pokud děcko bude pár metrů od matky křičet, vyplaví se mu kortizol a na mozku to nechá trvalé následky. Pak věřím, že se budoucí matka lekne a že se lekne i ta máma, jejíž dítko má nějaké problémy. A v tom leknutí tomu úděsnému bludu třeba i uvěří.
A zase jiná věc je, když nějaká skupina, třeba i menšinová, dává najevo, že chce prosadit, aby ze zdravotního pojištění byl hrazen jen porod standardní přirozený s PA a nikým dalším a kdo chce víc, aby si doplatil.
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 55 [Dalších 5 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.