| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Bonding není bondage

[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 203 [Dalších 143 >>]
MarkétaP + 4 dcerky
30.11.2009 23:32:09
Kohnová, koukám, že zase nebudu moct aspoň pro jednou být spokojená líná kočka, za kterou něco někdo udělá :)))
30.11.2009 23:18:55
Nechtěla jsem znít nasraně, snažila jsem se naopak o jednoduché srozumitelné věty o tom, že bonding je prima věc, nicméně se z něj nepošvíknu a nedoporučuji to ani zástupům, co co to řešej, protože je to pro ně důležité.

Bellana mně nikdy nešla na nervy, je to hezká holka a má ráda psy.
Mickey16
30.11.2009 23:14:08
Kurnik Monty tak si říkám co že to má ta achje doma za účelem ukájení vlastních choutek~t~ fena je ještě o level lepší jak tanečnce~t~~R^
Kohnova
  • 
30.11.2009 23:08:32
Verim, ale ty si to bez problemu, kdyz budes chtit, najdes, ne? :)
My tu tu Bowlbyho praci asi nekde mame, protoze to znam od Roubicka, ktery to zna z titulu profese (proc to asi nezna kili, takovy skvely primar). Jenze nevim kde a bude me to stat furu casu a prace, vzdyt to sama vis, a ja bych se mela venovat jinym vecem, nez internetove osvete.
Kdyz to z idealismu udelam a dam to sem, tak to neco da jen lidem, kteri si k tomu muzou dopomoct sami. Ostatni se na to ani nepodivaji a reakce lze predjimat, ale zle risiko hrozi pri jejich komentovani.
Dneska totiz vsichni rozumi vsemu stejne....
Mne ta hloupost, nabubrelost, detinske vztekani tvari v tvar faktu, nadavky, osli mustky... ja proste toho uz mam dost. Depta me to, nechci o tom vedet, chci si myslet o svete jine veci.
DENISA
30.11.2009 23:02:16
Libiku, kdo te dneska nasral??? Myslim jeste pred Bellanou.
30.11.2009 23:00:51
Brazilka - fena brazilské fily?
Kohnova
  • 
30.11.2009 22:56:28
Me napada, ze prestavam stihat. Nevim, co je brazilka. Nejaka fazona vyholeni pubickeho ochupeni a nebo to znamena uplne vyholeni pubickeho ochlupeni, jako maji tanecnice samby na karnevalu v Riu?
Kazdopadne to vypada na zasadni tema, ktere je potreba otevrit. Nejpozdeji kdyz jde maly bobr spat. Tak dobrou a mejte se.
MarkétaP + 4 dcerky
30.11.2009 22:56:01
Kohnová, já bych si to přečetla moc ráda ~R^
30.11.2009 22:54:18
Libiku, Ty teda svým projevem a hysterií nedosahuješ ani hranice toho středního průměru. A jak Tě tady sleduji delší dobu, tak se to zhoršuje. Měla bys s tím něco dělat ~q~
Markéta2
  • 
30.11.2009 22:26:20
Myslím, že rozumný člověk si to v hlavě srovná. Článek i tu diskusi pod ním. I když tedy někdy z toho jde hlava kolem, jak jsou některé diskutérky s odpuštěním samonasírací. Zajímalo by mě, jak by reagovaly na článek s titulkem Bonding, pod kterým by se schovávala pohádka o Červené Karkulce.
[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 203 [Dalších 143 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.