| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Bonding není bondage

[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 203 [Dalších 133 >>]
Mickey16
30.11.2009 22:22:50
Pozor aby se ti nezdálo o Achje s bobrem a brazilkou~j~
30.11.2009 22:21:57
Kohnová, mě už napadají jen citace Star Treku a Stephena Kinga. Čili to je znamení, že si mám jít lehnout :-) Jsou bitvy, které se mi snad ani nechtějí bojovat ~;)
KOhnova
  • 
30.11.2009 22:18:10
Bellano, mona by stalo zato najit konkretni citace pekne od Konrada Lorenze, Pres Harlowa k Bowlbymu atd.
Aby bylo jasne co jde potvrdit a co jde vyvratit, co je o necem a co o nicem.
Ja mam chut to udelat, ale mam pocit, ze bych se s tim hmozdila zbytecne. Nikdo to cist nebude, ani o tom potom premyslet, aby mohl nejak smysluplneji argumentovat.
Kdyz se rozhodnu tvrdit,ze teorie relativity nebo kvantova teorie jsou blbosti, protoze to jsou jenom teorie a jejich autori se prokazatrelne chovali divne, krome toho u nas pred barakem neidim nic, co by je dokazovalo a nevsimnul jsem si ani na vylete v Nemecku, tak to se pak dokazujici muze treba upociat a ucitovat, ale bude mu to celkem na prt.
Viz muj oblibeny priklad se simpanzem a Akademii ved Jejiho velicenstva.
Me to tady v posledni dobe fakt uz nebavi.
30.11.2009 22:14:09
Katko, opatrně a hlavně konsensuálně :-)
Katka,kluci 7 a 10
  • 
30.11.2009 22:11:31
Dětská pusinka hledající prso a marně...tak to je na mě při pondělku silný tabák :)..nic ve zlém.Ty ještě kojíš ? Že by hormony...
Já jsem jeden z cyniků, co neměl po porodu nával (myslím lásky).Jdu umravnit naše raubíře, pohádali se u pohádky na usnutí a vypadá to na slušnpou bitku.
Dobrou noc všem bez ohledu na stanovisko k bondingu,kdo bude zkoušet bondage tak hlavně opatrně .
*Niki*
30.11.2009 22:06:47
Tinus, já jsem článek vyhodnotila obdobně...~;)
remus
30.11.2009 22:01:38
Krásně jsi to napsala, článek je pěkný a vyjadřuje pouze názor a já být šestinedělkou, tak po přečtení článku novorozeně přivinu a budu moc ráda, že jsem novopečenou maminkoku, nevidím důvod, proč by měl někdo přijít o mléko????
Šešule
30.11.2009 21:49:32
Na čem to ujíždíš? Možná je na čase chvíli abstinovat~j~
Lassie66
30.11.2009 21:34:02
Zakázala bych psát i o zdravé výživě - pro jistotu. Ta část z nás, co byla od půl roku na segedínu, by to opravdu nevydejchala....
*Niki*
30.11.2009 21:30:55
Katko, můžeš psát jakýkoliv názor. Jako kdokoliv. Navázala jsem na tvé vlákno, ale reagovala na někoho spíše jiného.
I když i tvá slova mě zarazila a zajímalo by mě, jak jsi z článku vydedukovala své závěry o rozrušování šestinedělek...

A jé, hysterka achje ~z~
[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 203 [Dalších 133 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.