| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku S úsměvem jde všechno líp

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 56 [Dalších 26 >>]
Ecim
9.12.2009 17:49:09
Tinus, můj manžel to těsto kupuje a říká, že si na kupovaném pochutná nejvíc.
Minulý rok jsme absolvovali velmi humorný vánoční úklid. Mně čerstvě odezněly těhotenské nevolnosti s mladším synem a starší byl tehdy velmi živý a náročný a úklidu se s velkým nasazením účastnil. Například vyrval kus omítky a lítal s ním po bytě, skákal po matračce, kterou manžel zrovna sestavoval, při úklidu lednice si naházel do autíčka ovoce a odjel s ním na druhý konec bytu, z hrnců si sestavil pyramidu... ~t~ Aspoň vidíš, proč miluju úklid. ~t~
remus
9.12.2009 17:44:13
~t~ tak jsem se pobavila, můžu zase pokračovat v pečení, chystáme se n apečené věnečky, tak jsem zvědavá jak chudinky dopadnou~y~, můj manžel by tedy něco takového jako dělání těsta absolutně nezvládnul, tak to ti normálně závidím~n~, jinak co sed týče nějakého vánočního úklidu, tak to nazdar, vypucovala jsem kuchyň a skříňky v baráku, umyla okna a tím to končí~z~.
Jo ak rodičáku, naše malá měla minulý měsíc první rodičák, jaksi jsme si sdělení o jeho konání v notýsku nevšimli, tak jsme ho prošvihli~b~, no byl to celkem trapas, nebyli jsme tam jako jediní, ale ostatní rodiče i paní učitelka to přežili ve zdraví, asi tak jako tvou špinavou bundu, každopádně ale notýsek od té doby denně celý prolistuju, no co kdyby?~t~~t~
Lassie66
9.12.2009 17:42:22
No konečně příspěvek, na který čekám! A ještě jsem ho přehlédla, už jsem mohla mít pár hodin klid.~x~
Ecim
9.12.2009 17:35:05
Tinus, také to tak vidím! Také nečtu příspěvky, které se mi nelíbí, a nemůžu si to vynachválit. ~t~
Ad pečení: Manžel chtěl včera se starším synem začít péct, připravil těsto, pekáč i vál, ale nenašel formičky. Formičky dnes přivezla babička, ale zase si na noc odvezla prvorozeného. Takže pečení se odkládá zatím na pátek, protože zítra tu pro změnu nebudeme mít tatínka, který se chystá do hospody. ~t~
Nestíhám vánoční úklid podle svých představ, ale je mi to šumák. ~t~
Manžel měl včera promoci. Den před promocí jsem si při vynášení odpadků umazala svou jedinou zimní bundu (bílou), ale kupodivu to všichni zúčastnění přežili. ~t~
Asi tak před hodinou jsem se konečně přestala vztekat kvůli té sociálce. Ale až ten rodičák konečně budu mít vyřízený, tak to snad půjdu zapít. ~t~
Ecim
9.12.2009 17:27:27
Hujko, neboj, to bych Ti nemohla udělat! ~:-D Vždyť jsem Ti slíbila příspěvek do srovnávací studie na téma "nejlepší věkový rozdíl mezi sourozenci". A myslím, že to bude šťavnatý příspěvek, protože náš prvorozený začíná občas lehce přitvrzovat. :-) I když před chvílí mě dojal téměř k slzám, protože trval na tom, že brášku nakojí. ~t~
remus
9.12.2009 17:26:31
Jasná věc, psát nepřestávej, když se to někomu nelíbí, tak ať to nečte, nikoho k tomu nenutíš, tak celkem nechápu stížnost té paní nebo slečny~2~, já se dnes potácím mezi venčením psa nemocné babičky a slíbeným pečením cukroví, mám toho fakt nad hlavu, tak mě tvůj příspěvek "nakopl" a s malou jsme zmákly čokoládové kuličky ~z~.
Horama
9.12.2009 17:22:05
Ještě že tak. Už jsem se lekla, že o tebe přijdu. ~;)
Ecim
9.12.2009 17:12:49
Tinus, rádo se stalo! ~x~ Lidi jako Ty mi stojí za to, abych v psaní svých příspěvků pokračovala, zatímco lidé, kterým se mé příspěvky z jakýchkoli důvodů nelíbí, mi nestojí za to, abych kvůli nim psát přestala. ~;)
Ecim
9.12.2009 17:01:24
jak ušetřit čas, nervy a koruny, je nečíst příspěvky svých neoblíbených nicků, zvlášť pokud jich máš na Rodině tolik, že Ti na ně ty koruny ani nestačí. Beztak je nečteš dobře, protože potom bys moc dobře věděla, že já jsem nikdy nikde nepsala, že jsem "úplně na dně, ale nejšťastnější na světě". ~;)

P.S. S úsměvem jde všechno líp! :-)
remus
9.12.2009 16:55:58
No mně tedy rozhodně nepřijde, že by Insula fňukala a co se týče toho, co Ecim píše, tka za to dík, někdy totiž propadám pocitu, že jsem k ničemu, když neudržím krok s dětmi a jsem věčně unavená, když si přečtu, že v tom nejsem sama, tak mě to vždy povzbudí, takže DÍK~x~
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 56 [Dalších 26 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.