| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku S úsměvem jde všechno líp

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 56 [Dalších 16 >>]
Horama
9.12.2009 15:53:09
Existují a není jich málo. Díky za literární uvedení jednoho z originálů. :-)
Líza
9.12.2009 14:55:27
Marico, ale že tvůj nick jsem tu ještě neviděla. A souhlas s pisatelkou pode mnou. Do Insuly se, buď tak hodná, nenavážej.
Lassie66
9.12.2009 14:41:20
Tak moment - já mám Insulu ráda, a to je fakt. Kdybych měla vyjmenovat lidi na Rodině, kteří mi jsou sympatičtí, tak by se Insula vešla do první desítky...~x~
Ale ten její chlap ~q~~:-D
karma
9.12.2009 14:32:25
já mám nohu v sádře. Prvních 5 dní si vzal manžel dovolenou. Mnula jsem si ruce, jak mu předvedu, že jeho komentáře ke každodennímu nepořádku v době jeho příchodu "tady je zas bor..." jsou nemístné až urážlivé, že koordinace autoritativního setra na vodítku a pomalého batolete v parku, vaření oběda za skandování "pojd si se mnou hrát", vláčení nákupu s dítětem na zádech a psem na vodítku JSOU CELKEM ZÁHUL...vyměkla jsem za 3 dny. Manžel usínal dlouho před dítětem, cca v 19.00 (Dítě chodí po 11.)Ale nějak extra se taky nepřetrhnu a TED máme doma teda opravdu BORDEL. No, za 10dní mi to snad sundaj.
Marico
  • 
9.12.2009 14:21:03
Souhlas s Lassie. V posledních měsících zapínám Rodinu.cz a vím, že některé jistoty se nemění. Zase bude pod článkem fňukat Insula, že má doma budižkničemu a trdlo, zase bude Ecim ujišťovat, že je sice na dně, ale nejšťastnější na světě. Někdy bych vám všem dala korunu, abyste šly radši dělat něco jinýho. I když, jak to tak počítám, na to bych neměla. Jinak článek je vtipně napsanej. Hezký.
Ecim
9.12.2009 13:52:28
jak když bylo staršímu synovi 6 měsíců, tak jsem také ochořela a zcela přišla o hlas a jenom jsem otvírala pusu a viděla jsem, jak je synek velmi zaskočený tím, že na něj nemluvím. Děti jsou opravdu velmi vnímavé...
Ecim
9.12.2009 13:45:34
Insulo, doporučuji následující postup:

1.Vyběhnout s nesprávným chlapem.
2.Trochu se otřepat.
3.Začít hledat správného chlapa třeba na inzerát.

Několik mých známých to takto udělalo a vyplatilo se jim to.

Přeju hodně štěstí. ~x~
X E N A
9.12.2009 13:34:48
Já bych tedy nechtěla chlapa, který píše slohy na Rodinu. Já ocením to všechno ostatní. Že je pracovitej, má mě/nás rád, že mi to dokazuje každej den i po těch rokách, nedělá hovadiny a všechno sní ~t~
Ecim
9.12.2009 13:33:20
A jinak dnes bojuji s úředním šimlem kvůli rodičáku. Děs běs. ~:-D
Lassie66
9.12.2009 13:25:14
Jsem to odklikla dřív - takže má energii na to, aby makal na baráku ~:-D
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 56 [Dalších 16 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.