| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku S úsměvem jde všechno líp

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 56 [Dalších 6 >>]
9.12.2009 13:23:28
hezky jste to napsal :-)
Lassie66
9.12.2009 13:20:58
Nevytahuj se, taky mám jednoho doma. Kromě již vyjmenovaných věcí dokáže za hodinku uplavat 40-50 bazénů, tak si představ tu kondici ~s~.
Lassie66
9.12.2009 13:13:38
I když - teď jsem to počítala a nevešel by se ~t~
9.12.2009 13:13:07
No třeba u nás doma jeden takový je. Nepíše tedy slohy na Rodinu, ale při nemoci se o mě postará, děti zvládne taky sám. Jo a je s nim i sranda. Nedám .... :-)
Lassie66
9.12.2009 13:11:06
Insulo, super pohodoví chlapi jsou, ale ty žádného nehledáš ~e~. Sakra, ženská, máš před sebou ještě 50 let života, přeci nebudeš mít celou tu dobu na krku to tvé jelito ~q~~q~~q~. Děti ti jednou řeknou:"Kvůli nám jsi to dělat nemusela", případně "mělas to udělat už dávno". Se omlouvám, asi už zde trávím moc času, jelikož jestli jsou nějací lidé, co mi znepříjemňují život, pak je tvůj choť v první desítce ~o~~q~~o~~t~
9.12.2009 11:39:06
Kde se dá najít takový super pohodový chlap???
Grainne
9.12.2009 11:33:33
Lassie, něco takového jsem mívala doma, kupodivu se to dožilo dospělosti ve zdraví.~:-D
Ecim
9.12.2009 10:59:52
U nás je to občas zajímavé. :-) Hlavně ty noci! Občas lezu po čtyřech, ale neměnila bych, přesto je to to nejkrásnější, co jsem kdy zažila. :-)
Lassie66
9.12.2009 10:56:28
Xeno, můj souhrn je následující (už jsem to tu mnohokrát psala, ale třeba se najde duše, která mě uklidní, že z toho syn vyroste):
V 10 DNECH se odšoupl nohama na na přebalovací podložce na stole a žuchnul na dřevěnou podlahu(podložka měla vysoké boky, ale on se odpéroval a spadl za hlavu). V půl roce spadl z postele(ležel vedle mě, nestihla jsem ani mrknout). Několik pádů z kočáru(naštěstí zůstal viset za kšíry). No a ta postýlka to korunuje. Je mu necelých 16 měsíců.
PS: Drobné pády nepočítám.
MartinaNov (dva rošťáci
9.12.2009 10:48:24
u nás taky, díky počasí jsou děti nevylítané a nevyvětrané.
Roční prcek díky rýmě neskuteřně prudí, budí se v noci a snaží se z mámina prsu vycucnout to, čeho už tam moc není. Tak se vzteká na druhou.

Heslo: PŘEŽÍT u nás platí už skoro čtyři roky....


aprop.

Mladý muž, právě založiv si vlastní rodinu, se ptá svého otce, kdy se on s maminkou dostali z takové té nejhorší finanční nouze. Otec odvětí: "Když ses odstěhoval". (místo finanční nouze volně doplň nedostatek spánku, nervy napnuté k prasknutí, apod.) ~t~


Mým robátkům jsou 4 a 1 rok... Matko vydrž!!!
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 56 [Dalších 6 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.