| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Pejskaři versus maminky aneb zakálený Žižkov

[<<Předchozích 100] Příspěvky 101110 z 273 [Dalších 163 >>]
karma
5.3.2010 14:22:27
Přesně!! Mám v bytě velkýho psa, seberu 99% (když jdu třeba na pole, nechám), irituje mě to házení do jednoho pytle. Mám malý dítě, štvou mě nesebraný hovínka, ale taky střepy a neskutečnej bordel všude. Lidi jsou prostě slušný X hovada. Po většině trávníku se kromě hoven válej taky odpadky. A ty nevyprodukovalo žádný zvíře o 4 nohách! Osobně jsem extrémní bordelář (doma), ale na ulici by mi svědomí nedovolilo odhodit párátko.
Eliška+Kája8/04+ Mia9/07
5.3.2010 13:46:51
Ty si taky blbá jak daleko vidíš co???Mám v bytě velkého psa,v životě jsem na chodníku hovno nenechala,já spíš vidím všude hovna od těch malejch zakeřnejch podvraťáku...
já bych huby vyválela všem který nesbíraj hovna ať s malym a nebo s velkym psem,bez rozdílu...HOWG
5.3.2010 13:40:51
Na - teď jsi mne pobavila... už to vidím, jak sleduji, kdy se čubina nahrbí, že bude srát a já k ní doběhnu a podstrčím papír pod zadek.... Nedávno jsem se snažila "ulovit" kousek trusu tak, aby se nemohlo znečistit od podkladu (chtěli ho na mně vetíci) a nepovedlo se ani jednou... prostš normální pes chce při tomto aktu mít (asi jako i každý z nás) klid a ne někoho "za zadkem". Takže počkám, až pes "dokoná", pak vezmu sáček (nosím v nich domů pečivo nebo ovo a zel, takže sáčků je dostatek) a navlíknu ho na ruku. Hovénko seberu, sáček přetáhnu přes něj a zauzluji.... Je to rychlé, já se neznečistím, naučila jsem to i dceru, jak začala se psem chodit sama ven (cca v 8 letech) a zvládá to také bez potíží....
Jinak mám už 6. psa v životě a asi 4 roky jsme s mužem provozovali spí útulek, takže se psy mám skutečně rozsáhlé zkušenosti. A až na jednu vyjímku (mentálně narušený pes, kterého v mládí týrali a my si ho pak z útulku nechali, protože jsme se obávali, že by to s ním nikdo jiný nezvládl) se žádný nevyvenčil přednostně na chodníku, ale všichni preferovali trávu. A ŽÁDNÝ se nechodil venšit na dětské pískoviště. Písek jako podklad pro tuto činnost preferují kočky.... A proč tedy platíme daň ze psa, když psa mají lidi doma a většinou se o něho i starají, ale za kvanta koček, které někteří majitelé nechají naprosto volné pobíhat, se neplatí nic????
Simča ~b~
Firsty+Matouš07/06+Šimon01/08
5.3.2010 12:57:39
tak tak
jako bezdětná jsem tehhle problém skoro nevnímala, ale jako matka dvou dětí, které musím neustále hlídat kam šlapou a ani jim nesmím dovolit běhat po trávě, protože tady na sídlu je trávník záchodem psů. :-©
DENISA
5.3.2010 12:38:48
No to je jasny, ze hovna vadi nejenom matkam, vasi vsem normalnim lidem. Je ironii, ze vetsinou vadi i tem pejskarum co nesbiraji. Ale chapu, ze matky jsou nastvane jeste vic, protoze dospely sam si muze davat pozor, ale uhlidat pobihajici prte je celkem nemozne a zamerit kazde hovno pred kocarem se vetsinou pres ten kocar take nepodari.
pajda
  • 
5.3.2010 11:28:49
absolutní souhlas! Policajti by měli ty lidi fakt pokutovat. Já se teda neovládnu a obvykle když vidím, jak páníček s uspokojením sleduje kvalitu hovna jeho psího miláčka a pak jakoby nic odchází, tak se zeptám, jestli po svém psu neuklízí. A stalo se mi, že reakce byla totálně uražená - týpek najednou začal mávat sáčkem a seřval mě, že co se starám, že to už chtěl uklidit. FAkt je, že lidi jsou prostě líná prasata. To mám posraný pleny po dětech taky házet na chodník?
aachje skunk a tři holky
5.3.2010 9:26:57
všem,ale opravdu všem,co mají v bytě velké plemeno psa,které na jedno vyprázdnění vyporodukuje kilo hoven,bych v těch exkrementech vymáchala huby.normální člověk má v bytě malého psa,jehož hovínko se lehce sebere a je klid.většina tupců co má doma velké plemeno má v hlavě nasráno a neudrží základní hygienu,natož myšlenku.
5.3.2010 9:23:58
Nejsem maminka a ani nebydlím na Žižkově a stejně cestou narážím na spoustu hoven. Podle mě je to částečně vinou ignorace páníčků a pak to tu (bohužel) asi není tolik zažité. Že když si pořídím psa (a vůbec jakékoliv zvíře), tak mám i nějaké povinnosti.
A věřte, že hovna na střevíčkách také nevypadají úchvatně.
5.3.2010 6:58:33
No čivava je psem asi omylem, to není pes, myslela jsem objemnější plemena, tohle jsou spíš polštáře ale na bordel stačí
5.3.2010 6:32:11
sama mám psa v bytě ... a můžu odpřísáhnout, že jsem v životě nenechala ležet jeho hovno ... vždycky jsem chválila, že tady kolem bydlí hodně důchodců, kteří to mají nastaveno podobně jako já a sbírají ... pravda je ale taková, že jak roztál sníh, bylo vidět, že mnoha lidem se psí hovínka ze sněhu prostě vybírat nechtěly (ono to nebylo jednoduché,ale to není výmluva) a najednou to tu bylo všude (chodníky, trávníky, hřiště), navíc haldy, jako by je s prominutím nasral kůň a ne pes ... takže jsem taky naštvaná ... co na tom, že my se snažíme a sbíráme, když pak cesta děcka do školky a školy je obrovské dobrodružství na pěkně dlouho, jen aby do něčeho nešláply ~o~
Každopádně, abych nebyla negativní ... jak není sníh, tak je tu pořádek (jenže v noci zase nasypalo, že) ~;)
[<<Předchozích 100] Příspěvky 101110 z 273 [Dalších 163 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.