| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Pejskaři versus maminky aneb zakálený Žižkov

[<<Předchozích 110] Příspěvky 111120 z 273 [Dalších 153 >>]
Berry Girl
5.3.2010 1:09:56
Ne ze by vsude bylo cistounko, obcas se to taky najde, ale vetsina lidi tady proste po psech sbira. Ja mam psy 2 a vzdy nez vyjdu ven kontroluju, jestli mam aspon 2 sacky s sebou. Vubec by me nenapadlo to nesebrat. Psi jsou moji a jsem za ne zodpovedna. Lidi co po svych psech nesbiraji jsou vazne prasatka.
Petrajda
5.3.2010 1:00:54
Myslela jsem, že to super specialita našeho maloměsta, kde si hrajou na světáky.
4.3.2010 23:17:06
Uáá zítra klušu s našima čivavama na cvičák,akorát ti nevím,budou tam jako návnada nebo budem za rok šampioni v poslušnosti.Aspoň někdo mě konečně dneska pořádně rozesmál.Takže díky.
Hanka 75
4.3.2010 23:15:14
Příspěvek Motýlice se mi nelíbí.. ale o to nejde. Nechápu tomu, kde bereš, že město na psech určitě vydělává, at počítám jak počítám, tak si myslím že přodělává a doplácíme na to všichni. Nevadí mi, že doplácím na psi, ale že si ještě někdo myslím, že na něm město tj. i ostatní vydělávají...
Ty ses někdy dívala na rozpočet, náklady na odstraňování psích exkrementů, popelnice, oplocování hřišt....??? že si seš tak jistá.
na
  • 
4.3.2010 22:48:26
Pytlíky a koše na psí hovna všude nejsou.
Ale řešení je jednoduché.
Skoro v každém domě jsou u vchodu letáky,které skoro nikdo nechce.
Cestou ven stačí vzít leták a když je vidět,že pes bude srát,tak mu podstrčit pod prdel leták a pak sebrat tu nadílku i s letákem.

Ale nejspíš pohodlí a lenost lidí.
Asi rádi sami šlapou do hoven i jiných psů,nejen vlastních.
Když může jeden,proč ne i já...
Hanka 75
4.3.2010 22:21:42
No důchodce neodhlídáš, ale to, že je nebo není pes přihlášen by při tom kontrolování uklízení šlo možná též zkontrolovat ne ?
Hanka 75
4.3.2010 22:18:26
Souhlas veliký, poplatky to zaplatit nemohou a vždcky mě dojímají pejskaři, kteří si myslím, že platí fakt hodně. Navíc by se sem dala započítat i oplocení hřišt a údržba trávníků, ty také dostávají zabrat.
Hanka 75
4.3.2010 22:16:17
Ať jdou náklady na psi na útulky či zcela na úklid po psech, je to ve výsledku jedno, protože prý poplatky za psi pokrývají cca 10-30% výdajů "na psi", takže tvůj roční příspěvek nepokryje úklid po tvém psu !!!
Firsty+Matouš07/06+Šimon01/08
4.3.2010 22:00:44
není zasraná jen Praha, ale i Kolín, hlavně sídliště, není kudy chodit.
4.3.2010 21:58:37
Nebydlím na sídlišti. Bydlím ve staré zástavbě, na konci naší ulice je velký park. Pytlíky na psí hovna jsou k dispozici, sleduji to, i když psa nemám. Přesto dojít od baráku na autobus, což je nějakých 3OO metrů znamená slalom mezi hovny. A to z druhé strany ulice začíná vilová čtvrť, kde předpokládám, že mají psy lidé na zahradě. ~:(
[<<Předchozích 110] Příspěvky 111120 z 273 [Dalších 153 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.