| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Pejskaři versus maminky aneb zakálený Žižkov

[<<Předchozích 140] Příspěvky 141150 z 273 [Dalších 123 >>]
Tutenstein
4.3.2010 19:17:59
Zakazala bych chovat psy pouze na zahrade...Chudak pes co vidi za cely zivot pozemek o x metru 2 a jednou za rok svatecne obehne s panickem ulici...
Pes je smeckove zvire,takze dle meho ma zit ve smecce...Pokud jsou to lidi,tak s lidmi a mit denne pohyb.
Pokud toto dopreji Vlkadovi v 1+1,muze byt stastnejsi nez nez maly orisek uvazany cely zivot u boudy na mega zahrade,co vidi panicka v lete x hodin, v zime jeste mene...
Je to o pristupu ke psu a zoopovednosti,dle meho:-)
dana, dvě děti
  • 
4.3.2010 19:07:41
Populace je promořená, asi 70 procent ji prodělalo a má protilátky.
Firsty+Matouš07/06+Šimon01/08
4.3.2010 18:47:42
Souhlasím.
Chovat velká plemena v bytech, bych zakázala. Takový pes potřebuje možnost pohybu.
maja
  • 
4.3.2010 18:21:52
No ale já si tak myslím, že by poplatek za držení psa ( u nás 1000 kč/rok ) měl být použit na uklízení chodníků. Asi jsem naivní ,ale takhle nějak jsem si myslela , že to funguje...třeba na ty koše s pytlíkama, lidi co zametají atd.
Firsty+Matouš07/06+Šimon01/08
4.3.2010 18:18:59
Promiň, ale to myslíš vážně, že si představuješ že za pouhých 500 kč za rok bude někdo uklízet ho... po tvém psovi celý rok?????? Kde žiješ?

Jenom mzda takového zaměstnance bude nějakých když řeknu málo 10-15000 za měsíc, to máš za 120 000-180 000 kč za rok, + odpisy ho.nocucu + palivo.... To fakt nechtěj vědět, kolik bys musela platit ročně za psa, aby to zaplatilo náklady na to, aby ti to někdo sbíral.

Takové lidi miluju ~a~
maja
  • 
4.3.2010 18:17:54
Tvůj argument beru, bobky nosíme co to jde, ale představ si, že by těch košů bylo víc. Tak by možná i víc lidí ty bobky sbíralo. Třeba můj muž bobky ani dětský v plíně nesnáší , jistě je víc takových chlapů i ženských, co se bobku jakéhokoli zbaví nejraději co nejdříve a nošení hovínka v igeliťáku 20 minut je prostě nenadchne.( což je neomlouvá...mmch i můj muž sbírá psí bobky) . A ještě jedna poznámka, přebalit dítě můžeš kdekoli , třeba můžeš počkat až k tomu koši dojdeš, jenže ten pes se ti vydělá zrovna když jemu se chce. V tom je rozdíl....dnes jsem se schválně na to zaměřila , tak čtyřmi ulicemi od nás není koš ani popelnice ...v jedné asi těch 500 metrů, v druhé tak 800 metrů, v další minimálně kilometr...opravdu si myslím, že zahuštění košema by mohlo situaci pomoci...jen nápad
4.3.2010 18:11:24
Byla jsem v Itálii, v Římě a nápodobně, hoven a hoven a myslím, že to nikoho asi netankuje oni jsou docela bordeláři.~o~
4.3.2010 17:55:35
Nečetla jsem diskusi, která byla zajisté jako vždy na toto téma velmi plodná ~j~
Jenom mi vrtá hlavou, jak se tento problém neustále prezentuje jako maminky vs. pejskaři. Nechce se mi totiž věřit, že by se při množství dětí a psů ve společnosti tyto dvě skupiny neprotly. Určitě bude mnoho rodičů, kteří spolu s dětmi venčí i toho psa a z jakéhokoliv důvodu seberou každý druhý bobek. Lidí je prostě moc ~t~ Někomu vadí nejvíc bobky, někomu auto, někomu bezdomovci a někomu děti... Nakonec nám stejně nezbude, než se s tím vyrovnat.
DENISA
4.3.2010 17:37:38
A ty si myslis, ze vetsinu psu tam nekdo privede? Samo jsou to vetsinou psi bezprizorne pobihajici nekde. On, kdyz se nekdo nechce o toho psa starat, tak asi tezko za neho bude platit, ze? To je cista naivita. A argumentovat tim, ze kdysy byl poplatek 50 Kc, taky naivni, to ja taky pamatuju rohlik za 30 haliru. Poplatky za psy maji mit hlavne regulacni dopad, tzn. cim hustsi osidleni, tim vetsi, aby si lide neporizovali psu nekolik a okoli se z toho nezblaznilo. A divim se, proc rikas, ze driv jsi uklizet nemusela a ted jo? To jako za komancu byly obesrany sidliste norma, kdezto za kapitalismu je to fuj? Ja myslim, ze i tenkrat to lidem vadilo, ale tenkrat bylo tech psu, zda se mi, na sidlistich daleko min. Asi meli lidi vic rozumu nebo co.
[<<Předchozích 140] Příspěvky 141150 z 273 [Dalších 123 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.