| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Pejskaři versus maminky aneb zakálený Žižkov

[<<Předchozích 170] Příspěvky 171180 z 273 [Dalších 93 >>]
Petra Neomi
  • 
4.3.2010 14:22:31
Ne výkaly, olej, brzdovka, antifreez... to se odbourává určitě déle, než hovno. A pokud jde o parkování, maminky první řvou, když stojí auta u přechodu, částečně na chodníku a tak podobně. Já neříkám, že to děláte vy osobně, ale dělá to spousta lidí, takže na myšlence vykašlat se na parkování a pokutovat pejskaře nic zas tak pozitivního nevidím. Navíc je špatné parkování holt lépe dokazatelné.
Markéta, kluci 8 a 1
  • 
4.3.2010 14:20:51
Amy, tohle mě utvrdilo v názoru, že jsi drsňačka se vším všudy.
4.3.2010 14:20:04
Bodejť by tu nebylo tolik hovínek, když je to tu samý pes a čím větší pes, tím obvykle i nepořádnější majitel a tím větší pravděpodobnost, že ten pes nebude ani na vodítku, o košíku nemluvě.
Binturongg
4.3.2010 14:14:36
Zrovna o Praze 7 mi povídej! ~:(
Rosie
4.3.2010 14:05:48
Nechtěla jsem se tě dotknou, asi jsi majitelkou psa. Netvrdím, že na chodnících jiný svinčík než psí hromady není. Tento článek je ale o všudypřítomných psích hromadách, díky kterým jsou omezeny děti.
Vera
  • 
4.3.2010 13:46:58
A co flusance na chodnících?Nedávno šel kolem nás takový týpek a těsně před cerou vyflusnul zeleného?No popravdě hnus.Jediné na co jsem se zmohla bylo slovo dobytku.
4.3.2010 13:42:49
Na web najdete člankek otomhle problemu. http://alex-mazlicci.blogspot.com/
kreditka
4.3.2010 13:41:00
No u nás se nesbírá, jednak není do čeho sbírat (no není takový problém vzít si pytlík do kapsy), ale hlavně není exkrementy kam házet. Odpadkové koše jsou tu ve vsi snad jen 3 a to je na naši vesnici dost málo - neponesu psí výkal půl kiláku domů to fakt ne. Taky by mě zajímalo za co naše obec vybírá poplatky za psi, když do psů, nebo do úklidu po nich nedá ani korunu. Naštěstí jsou tu pole a lesy a tam exkrementy potíže nedělají~;)
Vera
  • 
4.3.2010 13:36:57
Neplatit daně ze psů a hovno povinně sebrat hned po vykonání potřeby.Bydlím na venkově a jeden starousedlík si pravidelně chodí venčit psa k nám před vrata.Nedávno opět jedno velké hovno.To už jsem nevydržela.Vzala igelitový pytlík,sebrala to smradlavé hovno a kráčela domů k chlápkovi.Už ten nýmand byl doma,svlečený do trenýrek a pěkně se kochal olympiádou.Zazvonila jsem a se slovy -Něco Vám nesu(pitomec se asi zaradoval,že něco vyhrál,neb si myslel,že jsem pošťačka) se obléknul a dokráčel až k brance.Otevřel a já se slovy něco jste si u nás zapoměl mu vložila pytel přímo do dlaně.Jak jsem,ale měla zmrzlé ruce,tak se to hovno s pytlíku posunulo a tomu pitomci spadlo rovnou do dlaně.Chlap se mohl zbláznit,ale od té doby už jsem žádné hovno před našimi vraty neviděla.Věřím,že s tímhle se v hospodě určitě nepochlubil.Jinak mimochodem,jsem chovatelka psů,každé hovno našimi miláčky vykonané seberu ať jsem,kde jsem.A co mě skutečně vadí je to,že platím daně ze svých psů.Za co?Pytlíky si nosím své.
4.3.2010 13:12:19
Nedávno jsem zažila docela zábavnou historku okolo sbírání exkrementů.
Bydlíme v malém městě, každý zná skoro každého. Máme tu 3 městské strážníky, kteří hlídají jak parkování, tak převádí ráno a oadopledne děti u školy, ale také dozorují pejskaře a jejich sbírání hovének. Nedávno bohužel jeden z nich (z těch "měšťáků") zemřel a město zaměstnalo nového člověka. Jezdí z jiného města a nezná tu nikoho.
A tak si jdu tak klidně s naší hafinou na procházku, když v tom mne najednou tento nový strážník zastaví a začne mi kázat levity, že jsem nesebrala hovénko. A ukazuje na okraji trávníku na takové maličké nic - prostě něco od čivavy :-) . Povídám mu, že hromádky sbírám a tato není naše. A on zase, že psa viděl čupnout a já se potom nesehla, takže ať ho... seberu. Pravím - klidně ho seberu, ale naše není - na tom trvám. Strážník na to: "A jak mi to chcete dokázat?" A já sáhnu do košíku na kole, kde trůní už dva mikrotenové sáčky s výtvory našeho pokladu (taky chybí odpadkové koše...) a ukazuji je strážníkovi. A k tomu dodám: "Když náš pes něco dělá, dělá to pořádně... A že jste ho viděl přičupnout - ano, ale je to holka a čůrala."
Strážník - vida velikost "našeho výrobku" musel uznat, že to, co leželo na trávě FAKT není naše....
Simča :-)
[<<Předchozích 170] Příspěvky 171180 z 273 [Dalších 93 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.