| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Pejskaři versus maminky aneb zakálený Žižkov

[<<Předchozích 230] Příspěvky 231240 z 273 [Dalších 33 >>]
DENISA
4.3.2010 10:26:30
Ano, me osobne se zda malo. Ja bych to zvedla 4x. To by si potom majitele rozmysleli, zda budou mit jednoho ci 4 psy. A hned by hoven ubylo. Ten poplatek by mel byt hlavne regulacni - tzn. k regulaci poctu psu. To, jak s poplatky nakladaji urednici, to je vec druha, taky bych byla za, aby vsechny tyto penize byly vyuzity primo na uklid.
Petra Neomi
  • 
4.3.2010 10:26:30
HLavně pak lidé psa vůbec nepřihlásí, nebo ho přihlásí na důchodce v rodině.
4.3.2010 10:24:03
Chtěla bych vidět kolik uklidu se zaplatí z čokelného 1500 Kč? Kolik to stojí město?
A hovna se mi nehnusí, utírám už několik let zadky 3 dětem, ale vadí mi, to co to nese sebou. A hlavně mi jde o děti.
Jinak ke zvířatum mám kladný vztah ( máme v rodině veterináře a další co vystudovaly přírodní a medicinské vědy).
Ale myslím, že všechno chce svoje.
Petra Neomi
  • 
4.3.2010 10:23:48
Město na psech vydělává, určitě máte někde vyvěšený rozpočet městské části. Zdaleka ne všechno, co se na psech vybere, jde na úklid, koše, atd. Všechno se použije normálně v rozpočtu městské části.

Mmch, když máš v příbuzenstvu veterináře, tak jak si můžeš myslet, že máš toxoplasmozu z psích exkrementů? Psi ji vůbec nepřenášejí.
Irena
  • 
4.3.2010 10:23:40
Už je to zase tady, strašení toxoplazmou. Toxoplazmu v sobě můžete nosit např. od dětství a nakazit jste se mohla z nemyté zeleniny nebo jste si neumyla ruce po krájení syrového masa, nebo jste sázeli kytičky a neštěstí je na světě. Mám doma v bytě 3 kočky a toxoplazmu jsem nikdy neměla a nemám. Dítě se mi narodilo zdravé.
Amy
  • 
4.3.2010 10:23:30
To víš, že je schopný. Vždyť v té době jsme už myli společně podlahu a uklízeli formou hry. Když šlápl, šli jsme normálně domů, před domem jsem mu sundala botu, dala mu jí a donesla ho do domu. Pak jsem mu přinesla kýbl s vodou, rukavice a hadr a umýt to zvládl. Někdy mi připadá, že ty děti moc podceňujeme:-)
4.3.2010 10:22:46
Ne jen kočky.Zvířata nemáme v domě několik let.Maso v těhotenství skoro nejím a zeleninu velice omezený výběr (kvůli cukrovce). A proč mám k pejskařům takový vztah? Chodníky kdekoli v Praze mluví za všechno, jejich stav, když už je to i předmětem TV zpráv (fajnové chodníky jsou taky na Vinohradech, tam procházky s dětmi doporučuji).
A toxo v těhu nepřeji nikomu.
4.3.2010 10:20:39
Chtěla bych vidět kolik uklidu se zaplatí z čokelného 1500 Kč? Kolik to stojí město?
A hovna se mi nehnusí, utírám už několik let zadky 3 dětem, ale vadí mi, to co to nese sebou. A hlavně mi jde o děti.
Jinak ke zvířatum mám kladný vztah, mám v rodině veterináře a další co vystudovaly přírodní a medicinské vědy.
Tutenstein
4.3.2010 10:19:44
Na vysoke poplatky budou opet doplacet majitele co poctive zbiraji...A nedivim se,ze se jim to nelibi...Ono staci,kdyz si vezmu,jake mn.vyprodukuje nas pes za den (vaha 40kg),kdyz to tam necham 7 dni v tydnu od jednoho psa...Spis by to chtelo,aby to nekdo kontroloval...A pokutoval neuklizeci.
Modřinka
4.3.2010 10:18:23
Sorry, ale to by mi přišlo adekvátní u desetiletého dítěte. U dvouletého mi to příjde zcela nemístné. To že je schopný koukat kam šlape, natož si tu botu vůbec umýt....~a~
[<<Předchozích 230] Příspěvky 231240 z 273 [Dalších 33 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.