| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Pejskaři versus maminky aneb zakálený Žižkov

[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 273 [Dalších 213 >>]
radka syn Hynek 4 roky
  • 
8.3.2010 15:19:22
Článek je trefa do černého, spíše tedy do hnědého a smradlavého...Na západě tohle není, tam je v parcích a na trávě čisto, u nás je to fenomén a ukázka vyspělosti-sobeckosti-národa. Můj dnes už 4letý syn uměl své první sprosté slovíčko, tj. HOVNO už někdy ve 2 letech.Mé povolávání pozor hovno, neloz prosím tě do té trávy,jinak si ta hovna budeš z bot čistit sám...apod. jsou na denním pořádku.Také máme pravidelně možnost zkoumat psí hovna v různé fázi rozkladu - dnes už syn i ví, že čím jsou starší, tím jsou bělejší apod....no dobrou chuť. A těmhle milým pejskařům bych ty jejich "poklady" nejraději rozmatlala po tváři.~j~~o~
8.3.2010 15:05:56
Amy, přesně tak. Mému synovi je rok a půl a umí toho spoustu. Umyje si po sobě hadříkem zabryndaný stůl, umí dávat prádlo do pračky a zase ho vyndavat, sundá si ponožky apod., takže tvůj přístup plně schvaluju :-). Jen ať se detičky učí už od raného věku, že maminka nebude věčně dělat jenom za ně a pro ně.
Synovi se vším pomůžu a všechno mu ukážu, a když chce dělat, co dělám já nebo táta (a to děti v tomhle věku chtějí!), tak proč ho nepodpořit? :-)
8.3.2010 14:42:58
U nas na Smichove je situace stejna! Jednou jsem napomenula majitele psa a se zlou jsem se potazala....Nejlepsi je, kdyz kali v parku, kde je i detske hriste. Dala bych majitelum psu takove pokuty, ze by je to brzy preslo! Kolem (v tom parku) dokonce policie i chodi, ale pokuty nedava! Je to do oci bijici!:-(
El
  • 
8.3.2010 12:44:22
..jo je to hnus:-©, minova pole vsude.Pokazde kdyz prijdeme z prochazky,tak to ma synek na podrazce,nebo na kolecku od kola,kocarku..El.,Jesenice
macek+dvě děti
8.3.2010 11:26:14
Také bydlím na Praze 7,u Stromovky.Také máme fenečku a za pejskaře-prasata je mi blivno.:-©Nevím,co je za problém si utrhnout papírový pytlík a jít venčit.Horší je,když tam není!!!!A jak se krásně uklízelo,když byl sníh!!Člověk hov.. nehoní po trávě.(praxe-pro ty,co to ještě nezkusili uklidit).
Ale na druhou stranu jsou dost vysoké poplatky za psa,aby po pejskařích -prasatech vyjela uklízecí četa.
Sama mám 2 letého prcka,musím dávat pozor kam šlape,natož když jede na motorce.Pro něj je to snad jak magnet.~a~
jiji-nka
8.3.2010 8:26:34
je to zhruba týden co jsem se ač vychována k úctě ke starším pohádala s důchodkyní ze vchodu venčící své dva ne zrovna malé psy...můj 2letý syn zahodil oplatku,tak jsem ji zvedla a odhodila do trávy s tím že ji vyzobou ptáčci,souseda to viděla a jala se na mě ječet že tu dělám bordel,podotýkám že její mil~q~áčci zrovna kousek od ní vykonávali svou potřebu,tak jsem ji slušně(dalo mi to velkou práci)poslala do ""lesa"" s tím že její psy oplatku mého syna sežerou ale můj syn kokino po jejich psech ne.... zůstala chvilku jak opařená,pak tiše zavrčela že jsem drzá a odešla aniž by uklidila výkali po těch svejch psech...chjo
jiji-nka
8.3.2010 8:21:36
možná máte pravdu ale děti neběhají po parkovišti a silnici ale po chodníku a travičce,teda většinou
jiji-nka
8.3.2010 8:19:45
jedna z mála... ale i přes to moc děkuji~x~
jiji-nka
8.3.2010 8:17:53
ano to je pravda ale když máte v baráku 20 psu a každý se vám vykaká pod oknem,nebo páníčci nechají na hřiště meti děti,a je to na chodnících,jdete po městě na prochásku a všude jsou hromádky,a ne zrovna málo,děti si nemají kde hrát tak to je pak mazec...kamarádka v německu odběhla do drogerky pro pytlík,pejsi měli potřebu dva krát a už u ní byla policie,schvaluju to,pak si můžou i do trávy sednout,já bych poplatky ještě zvýšila když neuklízí,tak at platí a s tech peněz bych zaplatila někoho kdo by to aspon okolo paneláků a hřišt za ně odklidil
jiji-nka
8.3.2010 8:13:44
ahoj...myslím že toto je problém uplně celého česka,jsem z M~o~ostu a když jdu s malím ven a vidím pejskaře tak bych i vraždila,ještě se mi nestalo aby jsem viděla že to po svích psech uklízí,je to všude i na chodnících ve městě... já bych je nepokutovala,já bych jim dala lopaty a museli by uklidit celé město,příště by si rozmysleli jestli ohnout záda a sebtat kokino po svém miláčkovi
[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 273 [Dalších 213 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.