| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Pejskaři versus maminky aneb zakálený Žižkov

[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 273 [Dalších 203 >>]
Jája
  • 
8.3.2010 8:01:12
Nehledám výmluvu, proč něco nedělat, hledám důvod, proč mám platit jeden z nesmyslných poplatků.
Původně jsem chtěla upozornit na to, že dřív se sice platily poplatky, ale za ty poplatky majitel psa něco dostal zpátky - očkování psa proti vzteklině.
Markéta, kluci 8 a 1
  • 
8.3.2010 7:59:51
Tak já si myslím, že dvouleté dítě, které umyje botu od přilnavého psího hovna je geniální. Nechat ho tu botu šudlat hadrem je jiná věc než umytí, je to výchovné, díě je jistě potrestáno a poučeno, že do lejn se nešlape. Druhá věc je, že se s tím neztotožňuju, i když je jistě pravda, že dvouleté dítě snese víc, než si myslíme.
8.3.2010 7:45:35
Troufám si tvrdit, že ani na západ od nás na tom nejsou o mnoho lépe, například procházka Bruselem se dá také přirovnat krosu mezi psími exkrementy.
Valerie,3 děti
  • 
7.3.2010 20:22:59
Tý jo, tichá závist. U nás ty bobky tak jakoby plynou podél chodníků...
Valerie,3 děti
  • 
7.3.2010 19:55:37
Jen dotaz, řeč je o příspěvku za rok? Přeci když na něco nemám, tak si to nepořizuju. To mi připadá jak se splátkami úvěrů. Vezmu úvěr, splácím, za rok na něj nemám, tak platit přestanu???
U nás nejsou ani koše, natož sáčky, zato hoven požehnaně. O pískovišti nemluvě. Už stačí jen naučit děti, že se můžou taky vykadit kde chtějí. V zimě krom hoven přibyl ještě žlutý sníh...žijeme na jednou velkým psím hajzlu....Psi mi nevadí, ale patří na zahradu
7.3.2010 19:46:15
...a co pak s těmi smečkami psů, které lidi pouvazují v lesích za městy nebo vykopou na ulici? Navrhuji sežrat ~y~
Firsty+Matouš07/06+Šimon01/08
7.3.2010 14:13:10
No, poplatky by měli být několikanásobně vyšší, o tom bez debaty.
Kolik těch uklízejících pejskařů je? 20 procent? Jsou hold obětmi těch neslušných pejskařů, bohužel většina pejskařů neuklízí. ~d~
7.3.2010 13:32:38
Zcela souhlasím. Stačí si to totiž vyzkoušet, děti zvládnou mnohem víc než si nmoho rodičů myslí.
malostranska
7.3.2010 9:55:38
mno, myslim, ze tento zvyk je rozsiren nejen v nasem hlavnim meste, nybrz prakticky vsude. U mati v Brne, kam nekdy jezdime mame za barakem krasnou travu, kde jsme jako deti driv valely sudy a mezi keri a stromy hraly na schovku. To vse mohou me deti zapomenout. Neda se tam ted ani prochazet. Hnus!!Opravdu zde na zapade to zvykem neni, ze by pejskari neuklidili po svym psech...a kdyz ano, tak to jsou turisti z vychodu.
kouzelnice
7.3.2010 9:20:34
Naprosto s Vámi souhlasím. I já mám malé dítě, se kterým chodím ven. Bydlím ve městě na Moravě, na sídlišti a pokaždé musím malou hlídat, aby do něčeho takového nevletěla. Bohužel se i mě podařilo na psí exkrement šlápnout, když jsem hlídala malou, aby mi někam neutekla. Pokaždé zuřím, co těch psích hoven je na chodnících i na trávnících. Bohužel se mi ale nedaří chytit nikoho přímo při činu. A strážníka jsem u nás neviděla už minimálně půl roku a předtím jednou za několik dní až týdnů projelo jen auto. Je to jako boj s větrnými mlýny. Chtělo by to nějaký bič, aby pejskaři po svých miláčcích uklízeli.
[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 273 [Dalších 203 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.