| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak jsme zvítězili nad příkrmy

[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 76 [Dalších 6 >>]
Molly.
29.7.2010 16:20:41
aneb od kdy začíná být nevhodné,a by dítě papalo a je lepší, aby jedlo? ~;)
Colombi
29.7.2010 15:56:15
Nesouhlasím. Nás také, jak píše autorka, zachránili teletubbies. Syn taky nechtěl jíst, ale jak se koukal na teletubbies, tak pusinku otvíral a jedl. Ale, aby na tom nebyl závislý, tak jsme to postupně odbourali, stejně má teď ale k večeři vždy puštěnou pohádku. Podle mě nic hrozného.
Jíťa
  • 
29.7.2010 15:33:25
Metoda vyhladovění skončila s výsledkem jeden rohlík před spaním, ani ho nestačil sníst a spal. V noci potom spal dost neklidně, protože měl pochopitelně hlad, ale byl příliš unavený na jídlo.

U nás je to především nedostatek času na jídlo. Není žádná moc ho přimnět najíst se sám u stolu. Po pár soustech uteče a jde si hrát. Když za ním chodím s jednotlivými sousty, tak v pohodě spořádá všechno, co pro něj nachystám a dokonce v obdivuhodném množství. Snad z toho časem vyroste...

Natascha
29.7.2010 14:17:41
Přesně tak - mám doma stejný případ ~n~
a křížila bych taky ~t~
Jája
  • 
29.7.2010 13:53:54
Zkřížím je se sebou. Já mám pocit hladu od rána do večera.
29.7.2010 13:41:06
Metoda vyhladoveni na vsechny deti neplati, uz to tady bylo nekolikrat diskutovano, nektere deti proste neznaji pocit hladu.
29.7.2010 13:19:43
A co na to dokrotka?Když takhe málo bašti?~a~
29.7.2010 13:17:13
Nemyslím si,že po umělém mléku jsou větší děti,mám spoustu kamarádek co kojí a děti mají velká a buclatá.
BlackyCatt
  • 
29.7.2010 12:35:01
Chacha, kde berete tu jistotu,že každé dítě jednou papat začne? Můj syn také nechtěl vůbec jíst, přesně jak popisujete vy. Do šesti měsíců plné kojení, pak příkrmy. Dnes jsou mu tři roky a žije zřejmě ze vzduchu. Pokud do něj násilím něco nenatlačím, celý den by nepotřeboval ani jíst ani pít. Když před něj postavím talíř s jídlem, jen si s ním hraje a do pusy se nedostane absolutně nic. Jídlo odnesu a on si jde dál nerušeně hrát, nadejde čas svačiny a on opět nejeví o jídlo zájem. A ještě dodávám, že do teď musí sedět připoutaný v dětské jídelní židličce, protože jinak by u stolu ani neseděl. Jsem už zoufalá a období kdy se do něj něco snažím nacpat se střídá s obdobím, kdy na to prostě kašlu, ať si tedy nejí, když nechce a on nejí nic.
marketa
  • 
29.7.2010 12:27:46
zacla jsem az v 8 mesicich, ale stejne nechtela. prvni den ano, zaujala ji nova "hra", ale pak pusa na zamek a nic. dva tydny jsem v poledne svadela marne boje.
zkratka dite si reklo "mama ma mliko a nechce mi dat. proc si chce hrat, kdyz mam hlad!??!" ocividne vubec nechapalo, ze to je "taky jidlo"
pak jsem s rekla, proc musi jist tu mrkev v poledne?
predala jsem ji vecer "hladovou" manzelovi, odesla do jine mistnosti a prikrm v ni zmizl natotata :-)
po 14 dnech se nechala nakrmit i ode mne.
[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 76 [Dalších 6 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.