| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Seznamte se s Montessori

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2128 z 28 
15.10.2010 12:19:24
já dávala staršího v Praze. Za 3,5 h 1x týdně kolem tisícovky, 3x týdně cca 2.700. Ale určitě jsou i dražší. Pravda, že šok, co jsme zažili při přechodu do normáln byl velký. Moc mě mrzí, že se to ve státních tak neuchytilo.~a~
15.10.2010 12:04:47
Existují i státní (nebo vlastně obecní) Montessori školky.
Myslím si, že z velké míry je to na rozhodnutí ředitelky, jaký vzdělávací systém používá. Pokud u Vás seženeš školku, která by do toho chtěla jít, a budeš jim pomáhat, můžete mít Montessori státní školku.
15.10.2010 12:01:42
Dobrý den,

vy chystáte v létě v Praze kurz AMI?? Mohla bych se o tom dozvědět něco víc?

Jinak video je hezké. Jenom bych na Vašem místě pro příště zkusila pohovořit s kameramanem. Když měl být záběr na pomůcky na polici, byla vidět jenom cedule na zdi a nebylo vůbec vidět, co v těch policích máte.

Přeji hezký den a hodně úspěchů ve vaší práci.
  • 
15.10.2010 12:00:18
Tím mám na mysli, že není jednoduché se dostat do Montessori školky či školy, podmínkou přijetí do Montessori třídy ve škole je absolvování Montessori školky (které jsou ovšem drahé). Podmínkou přijetí do školky je např. absolvování kurzu pro matky apod. Navíc škola je placena normálně z peněz daňových poplatníků. Metoda je to dobrá, ale měla by být přístupná všem, kteří ji potřebují, což se neděje.
15.10.2010 11:03:51
Prvky montessori se ve státních školách používají, my do jedné takové chodily.
nevím jestli je pravda to co říká paní ve videu, že celek musí být úplný aby to fungovalo, ale pravda je že moje holka prvky montessori milovala jako 3letá, v předškolácích začala dělat problémy a školku začala ve finále doslova nesnášet.
Peta@Naty@Katy
15.10.2010 10:24:10
Je škoda, že alespoň některé prvky Montessori se nevyužívají v běžných státních školkách. Přitom se již o těchto "alternativních" metodách ve školách pedagogové vzdělávají.
15.10.2010 10:19:19
Kolik stojí taková školka?
Klarisanek
15.10.2010 9:28:58
Montessori je fajn, akorat nevim kde na to ma obycejny smrtelnik vzit.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2128 z 28 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.