| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Horečka: spojenec, ne nepřítel

[<<Předchozích 70] Příspěvky 7174 z 74 
Binturongg
11.1.2011 10:32:38
To není tak jednoduché - horečka vyletí, nepřesáhne 38´C, nepodáváme léky... hmmmm, ale za 20min. to může být 40tka a febrilní křeče...

Pokud neznáme příčinu horečky, těžko odhadneme´, jak se to bude vyvíjet...

Když se nám teplotu podaří srazit, jak ji udržet v mezích 38´C?

Nesrážím zbrkle každou zvýšenou teplotu, ale nenechávám dítě svíjet v horečkách ve vidině samostatného vyhubení bakterií... ~d~
susu
  • 
11.1.2011 10:23:48
Máme rtuťovou rychloběžku, normální rtuťový teploměr i digitál na čelo a souhlasím, že ten je velmi nepřesný. Pokud s ním něco naměřím, stejně to raději zkontroluju rtutí.
Binturongg
11.1.2011 10:23:33
Máme digitální i rťuťové teploměry - používáme ten, který nám přijde pod ruku (vyjma digitálního pro našeho syna - tím ho měřím v konečníku, zatímco ostatními se měříme my, pod jazykem - je třeba jen dávat pozor a neprohodit to, máme je tedy barevně odlišené ~t~ ) - musím však říct, že digi i normál nám měří stejně, proto věřím i tomu synovu... ~d~
Hilly.
11.1.2011 10:16:05
Už doma nemám žádný rtuťový teploměr a dost mě to štve.
Digitální mi přijdou hrozně nepřesné. Považuji to až za nebezpečné..Moje dítě má evidentně teplotu a já ji teploměrem nenaměřím, nebo velmi nízkou.Starší musím měřit teplotu taky v konečníku, protože v podpaží, nebo pod jazykem měřím pravidelně tak 35.
Že má teplotu jsme zjistili až na návštěvě u tchýně, která ji změřila rtuťovým teploměrem.
Co se týká mě a manžela, tak teplotu spíš odhadujeme, strkat si to do konečníku pochopitelně odmítáme.
[<<Předchozích 70] Příspěvky 7174 z 74 

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.