| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nastávající maminky, víte, co je pupečníková krev?

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2125 z 25 
Petra Nováková
  • 
26.7.2004 13:34:40
Vážená paní,
firma Cord Blood Center CZ provádí odběry všude po celé republice ČR. Jedná se o autologní odběry, tudiž krev vyšetření a zmrazená zůstává k dispizici pro človíčka, a příbuzné, jehož krev byla z pupečníku odebrana. informujte se na www.cordbloodcenter.com

  • 
3.5.2004 9:40:27
Ahoj, o pupečníkové krvi už jsem něco přečetla a ještě než jsem byla těhotná, říkala jsem si, že pokud dárcovství nemá žádná rizika, určitě bych se dárcem stala. Nyní jsem v šestém měsíci a když jsem se informovala, zda i já mohu krev darovat, bylo mi řečeno, že ne a to z toho důvodu, že v Plzni, kde bydlím, není takové pracoviště nebo zaškolení odborníci, kteří by odběr provedli. Při takové "reklamě" a "humbuku" jak je tato krev potřebná a užitečná se mi toto vůbec nelíbí. Chápete to?
Iveta
  • 
21.1.2004 16:16:40
I já bych urřitě darovala tuto krev :-)
Martina
  • 
10.10.2002 16:37:45
Jen jsem na tuhle diskusi upozornila u článku. :-)
Martina
  • 
10.10.2002 16:36:22
... probíhá na www.rodina.cz s názvem: "I miminko může zachránit život! Víte co je to banka pupečníkové krve?" a je v sekci diskuze/ostatní diskuse/různé
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2125 z 25 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.