| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Prevence rakoviny?!

 Příspěvky 110 z 53 [Dalších 43 >>]
  • 
29.10.2017 16:08:13
Dobrý den, vím že je článek již několik let starý. Chtěla bych Vám však za něj poděkovat.V tuto chvíli mám stejnou diagnózu a hodně otázek.Bohužel však nemám děti a moc bych si je přála.Nevím však co mne čeká. Doufám, že se nebudete zlobit, když se Vás zeptám jak se Vám s odstupem let daří a jestli jste zdravá a šťastná máma.Děkuji Vám
Anet
25.11.2013 14:28:20
Já za sebe můžu doporučit kompletní onkologickou prohlídku na klinice Zámeček Malvazinky - příjemné prostředí, výborní doktoři a ještě jste objednáni na čas :-)
http://www.malvazinky-zamecek.cz/clanek/989-Preventivni-onkologicka-prohlidka/index.htm
  • 
2.12.2012 12:19:27
Dobrou a účinnou prevencí proti rakovině je také např. houba Ganoderma (Reishi). Dá se užívat např. ve směsi s praženou kávou, takže její pravidelné užívání je i příjemnou záležitostí:

http://www.kouzelnehouby.cz/cs/kava-s-houbou-reishi/84-bio-kava-mleta-s-houbou-reishi-250g.html
fifulilinka
12.9.2012 15:12:27
Ohledně rakoviny ledvin je teď velká kampaň po celé republice, má oddémonizovat tuto nemoc. Je to pod záštitou Ligy proti rakovině. Jezdí po mnoha městech republiky a myslím, že je to moc zajímavý projekt.
18.4.2011 11:27:46
Mně přijde mamograf trochu rizikový i v tom, jak se musí prso bolestivě "splácnout". Je to přece žláza a někdy může rakovina vzniknout i po otlaku, úderu apod...
Míša, kluci 4 a 2
  • 
14.4.2011 21:44:02
Holky, prevence je fajn, ale asi to chce ještě štěstí. Krev mi vyšetřili po roce, diagnoza chronická myeloidní leukemie...v pokročilém stadiu...je to nemoc starých lidí, převážně mužů..je mi 31, jsme žena a mám dvě malé chlapečky.Život je svině. Všem hodně štěstí v boji!
Katuka+Vítek11/06+Danek10/09
12.4.2011 21:42:50
Mohla by jste se stát úspěšnou novinářkou. Článek je věcný, jde k jádru a hlavně je nesmírně poučný. Spadl mě kámen ze srdce, když jsme dočetla, že jste to zvládla a přeji zdravé miminko a aby se to už neopakovalo.

Na gyn tedy si nedovoluji nechodit, sono pan dr. dělá, ale ty preventivky u obvoďáka to zatím nějak nestíhačkuji. Teď půjde manžel na předoperační, nechává si vyjmout polypa z nosu a tak by tedy mu to mohli klidně udělat.

Jinak máme přesně tuhle zkušenost - co pracoviště to jiný přístup. ~o~
sovka
  • 
11.4.2011 18:01:09
ano, přehlédla jsem příspěvek..taky díky!
sovka
  • 
11.4.2011 18:00:42
Děkuji!! tak to je opravdu těžké téma..
11.4.2011 15:39:29
Myslím, že názor uživatele "angrešt" je dost odborný a přehledný.
 Příspěvky 110 z 53 [Dalších 43 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.