| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Máme doma malého, tříletého puberťáka

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 38 [Dalších 8 >>]
JanaS
  • 
13.6.2011 14:33:38
:-) Jak jsem psala - je strašně chytlavá na všechno - koho by napadlo, že po shlédnutí Popelky 3 leťačkou budeme všichni pitomci? tj. scéna: až naprší a uschne, vy pitomci!
No, dnes (čerstvě 6)čelím vyjednávání typu: že ona chce buď to anebo to a já si to mám do večera rozmyslet...už jsem si s kočičkou řádně promluvila. Doma jakž takž, ale s babičkou mává: " já chci k snídani nanuk!" "Copak ty dostáváš doma k snídani nanuk?" "Ne, tam mi taky nic nedopřejou!!" Ale třetí večeři babička dává, jinak je vnučka uražená a balí si kufry.
Klára
  • 
13.6.2011 14:31:16
A pak se divím slovníku používanému ve školkách. Takže, když dítě mluví jak dlaždič, je to vlastně génius~8~
RaDus&holky
13.6.2011 14:29:37
Madlo, samozrejme, ze to neni nemozne, ale rozhodne je to dneska vzacnost. Kolik je dnes 18letych maminek? A kolik jich bylo pred 18 (nebo vlastne 21) lety... Tak moc bezne uz to nebylo ani tehdy...
Dnes je nejcastejsi vek, kdy se rodice stavaji prarodici mezi 50 a 60, rekla bych. Takze 40 je uz tak trochu rarita, tim nechci vubec rict, ze je na tom neco spatneho, je to jen trochu prekvapive, to je vse ~:-D
RaDus&holky
13.6.2011 14:20:42
Mozna me ukamenujete, ale mne ten clanek prijde o nicem. Vzdyt takhle se chova +- kazde trilete dite .... ~d~
jana
  • 
13.6.2011 14:08:21
no ja nevim, jsem mozna precitlivela, ale moc vtipne mi to nepripada, kdyby to rikam mym detem, vickrat k vam neprijedu
Hilly.
13.6.2011 14:06:13
Pokud je to čůlák sem, čůlák tam, tak by se měli rodiče nad sebou zamyslet~b~
T3ri, 3letý syn
  • 
13.6.2011 13:37:04
musim se smat protoze to mam doma akorat synovi nektera slova jeste neni poradne rozmuet (teda az na ty sprosta ktera pochytava u pritele v dílne kdyz prijdou jeho kamaradi)...vcera sem si vyzvedavala syna od jeho otce a on nechtel jet domu...
syn: nikam necu autem sakla ja: ceka na tebe doma eny(pes) a julinka(kralik) syn:no a ja cu valentynkou(sestrenice) ja:az zase priste syn:ne ted kunik asi po 15 minutovym ukecavani ho tatinek "hodil" do auta se slovy at je hodnej nebo uz za valentynkou nepojede tak mi sedel celou cestu nafucenej s prekrizenyma rukama a ignoroval me. nebo k nam prisla sousedka se synem kluci utikali na dvur si hrat a ja jen po chvilce slysela "nech toho vole" a chvilku na to "blbecku nesahej" uz sem to nevydrzela a sla se podivat co se tam deje a sousedcin syn mu kradl dinosaury (na ty mu nesmim sahnout ani ja)tak nastalo ukecavani aby si sousedcin syn hral s necim jinym protoze ten muj "hamoun" by mu je stejne nepujcil na to musel ten muj dablik odpovedet "a mas to tlotle".....obcas se zady k nemu smeju obcas stydim ale stejne ho miluju :-))
MarMat (+2)
13.6.2011 13:24:54
Pokud je to v rámci slušnosti tak je to hezké ~x~
Hilly.
13.6.2011 13:14:18
~t~Johoo, tak tak je vostrá~t~ Ještě, že si se přiznala, že to má od manžela:-) Raději bych jí to ale vysvětlila, aby jednou nedostala od někoho staršího na kokos~;)Ale jde vidět, že je mazaná, když u toho stojí na místě, kde na ni nikdo nemůže~e~~t~
Hilly.
13.6.2011 13:09:31
Děti v tomto věku nic moc nevymyslí, jsou jen vaším obrazem~;)~y~
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 38 [Dalších 8 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.