| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Co pro nás znamená vlastní jméno?

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 68 [Dalších 18 >>]
mandelinka
22.6.2011 19:12:46
No Vladane, právěže ji mají... Vanessa Volopichová je dcerka Andrey Verešové~a~
22.6.2011 16:40:40
Volopichů je v ČR jen devět. Task snad Vanessku mít nebudou:-)
mandelinka
22.6.2011 16:33:36
Tak hlavně - mě nevadí jméno Nicolas nebo Margarita jako takové, kdybychom měli s manželem syna, byl by mimochodem Nikola. Ale ve spojení s těmito příjmeními mi ta jména vadí - mi připadá, že rodiče jsou blázni a na dítěti se vysloveně vyřádí.
Nikdo mi nevymluví, že Vanessa Volopichová je prostě za trest.
22.6.2011 16:25:38
S Bambulou se toho moc dělat nedá:-)) Bambula bude Bambulou i kdyby to nakrásně byl Václav nebo Richard. Ale když to dotáhl na starostu, tak zřejmě neplatí "nomen omen":-)
22.6.2011 15:39:06
To je fakt, mohly se jmenovat Rula a Žula, pripadne Břidlice a Slída. ~t~
22.6.2011 14:54:23
Chudák starosta Pelhřimova se jmenuje Leopold Bambula.
22.6.2011 14:54:09
Chudák starosta Pelhřimova se jmenuje Leopold Bambula.
22.6.2011 14:19:29
To je pěkné - vybrala si své jméno sama :-).

Mému muži se kdysi, kdy jsme ještě neměli děti ani na nich nepracovali, zdál sen, že měl syna jménem Martin. Řekla jsem mu na to, tak jo, budeme mít syna a bude to Martin. A on že ne, že se mu to jméno moc nelíbí. Tak Martina nemáme.

Jména, které jsme dětem dali, mají původ v užším výběru, který jsem mu předložila, a on vyloučil první dvě tři a to třetí čtvrté jsme dali. Jméno dcerky jsem si teda oblíbila už před více než 12 lety, tehdejší přítel ho okamžitě zavrhnul, skoro to vypadá, že se tak chtěla jmenovat a počkala si na takového tatínka, který bude pro ~k~.
Ivana
  • 
22.6.2011 14:00:27
S výběrem jména pro své třetí dítě mám zajímavý zážitek. Šla jsem si do města koupit těhu test a vedla takový ten vnitřní dialog a ptala se jestli tam je...to mimi. No a přišla mi naprosto konkrétní informace že jsem těhotná, je to holčička a jmenuje se Lucie. Mě se nikdy jméno Lucie nijak extra nelíbilo. Mými favority byla Evelína, Justýna, nebo Jůlie. A teď tohle... No ale když jsem začala uvažovat o jiném jménu cítila jsem že to mimčo zachvátila panika, něco ve smyslu co ta matka vyvádí, jasně jsem řekla že se jmenuju Lucie.Tak jsem Lucinku ujistila že Ok budeš Lucy a šla si koupit ten test. No a teď má naše Lucka pět měsíců a jméno jí sedí velice. U druhého mimi mi od začátku bylo jasné že je to Jonáš a taky mu jméno sedí. Tatínek neměl moc šancí projevit svou kreativitu. U prvního jsme nevěděli a jméno psali až při prvních kontrakcích a dlouho mi Mikoláš nešel z pusy.
22.6.2011 13:30:38
Ne. Jmenují se Mastihubkovi. Třeba nejsou registrovaní:-)
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 68 [Dalších 18 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.