| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Poruchy chování u dětí předškolního věku

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3135 z 35 
ALL
24.6.2011 22:48:25
Podle odpovědí dotazovaných učitelek by se jeden bál, že učitelkám ve školce tak nějak vadí děti...
Winky
  • 
24.6.2011 21:37:52
ty procenta se nevztahují k dětem (k počtu dětí) ale k závažnosti určitého typu "poruchy" podle dotazovaných učitelek (tj. kolik procent učitelek si myslí že daná porucha je závažná)
Irena, 2 deti
  • 
24.6.2011 21:11:28
Zajimalo by mne, jak muze byt vice nez 80 % deti hyperaktivnich a zaroven vice nez 40 hypoaktivnich. To znamena, ze alespon 20 % deti je jak hyperaktivnich, tak hypoaktivnich. CO JE TO ZA KRAVINU?????
1kulička
24.6.2011 16:29:46
Taky tak, zejména když poruchy jsou způsobeny výchovou a špatnými vzory v rodině, dlouhodobou nemocí nebo nedostatečným kontaktem s vrstevníky ~t~
Aby to nakonec nebylo systémem školství.....
Markéta, kluci 9 a 2
  • 
24.6.2011 14:30:30
Na začátku článku se píše, že poruchy chování se objevují až ve školním věku, zbytek článku rozebírá poruchy chování předškoláků. Tak jsem z toho jelen.

Ať tak nebo tak, koukám, že jako porucha chování se označuje všechno, dítě aktivní, neaktivní, bázlivé, lhavé, vzorné. No nazdar. To se už nedivím, že kamarádky tříletého syna honily paní učitelky ve školce po různých vyšetřeních (např. tři psychologové), protože se jim zdálo, že má poruchu chování a do jejich školky nepatří, že by byla vhodnější jiná školka (hlavně tedy taková, kde neučí ony). Závěr všech psychologů byl, že je prostě temperamentní a ve školce zůstal, nicméně akce to byla na několik měsíců.

Asi jsem tupá, ale pro mě tenhle článek přínosný nebyl.
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3135 z 35 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.