| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Česká rodina a jejich japonská dcera

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1114 z 14 
karma
30.6.2011 11:24:14
Až bude dcera starší, šla bych do toho. Nesmírně podnětné pro všechny strany.
susu
  • 
30.6.2011 10:18:04
Strašně se mi to líbí, jen na to nemám odvahu a povahu. Ale je to fakt bombastické.
30.6.2011 10:14:06
SUper! Takovéhle články mám moc ráda. Mo zajímavé, líbilo by se mi mít doma takovou dlouhodobou návštěvu ~g~
Jája
  • 
30.6.2011 9:52:47
Hoštění je super věc. Já nechápu, proč tato jednoduchá forma, kterou se české děti mohou naučit cizí jazyk, obvykle němčinu nebo angličtinu, není nijak daňově zvýhodněná. Tím by na hoštění dosáhli i lidé, kteří mají nižší příjmy, jejich děti by se velmi dobře naučily konverzovat v jazyce a získaly by šanci na lepší práci.
Jinak my jsme nehostili, ale dcera byla s AFS téměř rok v Německu (téměř rok kvůli maturitě, aby pak nemusela odkládat příjmačky na VŠ).
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1114 z 14 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.