| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nošení dětí v šálu na těle - vázání na břicho

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2125 z 25 
  • 
18.9.2000 13:38:18
Preji Tecalli at se podnikani dari.

P.S. Zdravi byvala Oderacka ze zluteho domecku pod Vasim...na Veselske.

P.P.. Zvlaste moc zdravim Janu (od Zdenka M.) do Brna!
  • 
17.9.2000 15:03:59
Na své dítě teprve čekám, ale žila jsem několik let v Mexicu a tam je nošení v šátku běžná praxe. Sama jsem odnosila 1 dítě a musím říct, že je to skvělé, když vám dítě takhle usíná na bříšku nebo na zádech. Zdravotní problémy z toho nemám žádné ani já ani to dítě.
Myslím si, že pro dítě je tento způsob mnohem příjemější než odcizené vození v kočárku.
Dáša, 17.týden
  • 
11.8.2000 8:15:10
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli při tomto uvázání netrpí nožičky dítěte, když se šátek váže přes ně. Píšete, že se šátek musí uvázat pevně, aby v něm dítě pořádně drželo. Měla bych strach, že mu něco provedu s nožičkama, že se odkrví, nebo tak něco. Je to jen má zbytečná obava? A pak jsem se ještě chtěla zeptat, jak to řešíte v zimě, když chcete jít s dítětem v šátku ven. Zapínáte ho pod budnu?
Děkuju za odpovědi na mé všetečné dotazy.
Jitka, jedno malé dítě
  • 
8.8.2000 22:54:47
Odnosila jsem si mnoho hodin, mnoho dnů svého drobečka a záda mne nebolí a nejen bederni pateř je v pořádku. Možná je to docela vhodné posilovaní zádových svalů, co ty na to?
Radka, 2 dětičky
  • 
8.8.2000 22:18:25
Krásná poloha pro miminko. Noste takto 6 kilového drobečka několik hodin denně. Za pár měsíců si zcela spolehlivě odděláte bederní páteř. Vřele doporučuji těm, které ještě záda denodenně nebolí.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2125 z 25 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.