| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Dopis pro Tatínka

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 117 [Dalších 97 >>]
maja
  • 
26.1.2012 21:33:08
no vidíš a já myslela , že předmětem kritiky je styl psaní , že by změna :)
Markusa
  • 
26.1.2012 17:46:19
Tak tohle je už opravdu ta nejstupidnější kapka. Mlčeti zlato platí především o Vás. Prosím, alespoň neurážejte.
Jana a dva
  • 
26.1.2012 14:58:38
Vlastne mne neupoutal clanek jako takovy, ale kritika, ktera byla vznesena.
Nemuzu si pomoci, ale je z ni citit zloba a neprejicnost, mozna take vlastni nedocenenost a nizke sebevedomi. Dobre napsana kritika dle meho nazoru nemusi nikoho zesmesnovat. Ale tady staci nebyt vulgarni?

Pak mne take zaujalo, ze by toto server nemel publikovat? Publikuji se tu jine vylevy o fantastickych ci mene fantastickych porodech, s vice ci mene stejnymi pravopisnymi chybami, takze mi tento clanek naprosto zapada do kontextu i konceptu... Ze bychom se vratili do casu cenzury? Jasne, neni prostor publikovat vse, ale mozna, ze tento clanek byl jeste to nejlepsi, co se dalo najit. A urcite to bylo bezvadne, kdyz se kvuli tomu spustila takova diskuse.

A na zaver chci poprat mamince, aby ji ditko i tatinek delali samou radost! Nejsem si totiz postojem tatinka uplne jista. Sice znam chlapy, kteri deti nechteli a pak se z nich "poprdeli" a stastne ziji az dodnes, ale zaroven vim, ze az prejde ta euforie z narozeni, muzou se jeste dalsi a vetsi pochybnosti vynorit. A tak doufam, ze tomu tak nebude, a kdyz ano, tak at je prekonate:-)
LindaN
26.1.2012 10:49:33
no vidím, že aj sem sa dokázala Liga otcov vopchať.
Petra Neomi
26.1.2012 10:47:27
NE každá kritika je způsobena tím, že kritik autorovi závidí, i když je to rozšířený názor. Kritiku může způsobit i fakt, že je to prostě blbý :)
Spíš mi ten článek vnuká myšlenku... to už je opravdu taková doba, že chlap zplodí dítě málem s Makarovem u spánku a považuje se to za úspěch? Prostě ho k tomu dokopat?
Petra Neomi
26.1.2012 10:31:40
Z biologického hlediska jistě, ostatně, ani tahle paní neví, jestli jí Tatínek za měsíc nezdrhne. Nelíbí se mi ani záměr článku, donutit někoho k dítěti není nic pozitivního a tohle je vysloveně "macarára macara, chytila jsem frajera".
Petra Neomi
26.1.2012 10:29:40
Pisatelka nechce radu, ona prostě oslavuje fakt, že dotlačila chlapa k oplodnění.
evka01
  • 
26.1.2012 9:58:06
Moc hezky napsane, necti ty hloupe komentare.
25.1.2012 22:34:22
ZLATO je nepublikovat takovéhle slátaniny. NIKDE. Ani jako blogísek. Maximálně na dobře označeném a zaheslovaném místě s přístupem jen pro zvané přátele.
markusa
  • 
25.1.2012 21:35:21
Díky! Super!
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 117 [Dalších 97 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.