| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Dopis pro Tatínka

 Příspěvky 110 z 117 [Dalších 107 >>]
Elí+Kaya
30.1.2012 8:44:50
Podle mě tady pisatelku zbytečně odsuzujete.
Dopis je sice napsaný z pohledu miminka a zní romanticky, ale na tom přece není nic špatnýho...
Soudíte tady její vztah s mužem a to z pár napsaných slůvek. Ale co se divím, v místních diskuzích to tu nacházím často, až moc. A je to pořád dokola.. A to, že to je dikuze a že pisatelka s tím má počítat chápu, ale co třeba kdyby vy ste si dali se zbytečnýma reakcema pokoj?
Pisatelce je to třeba úplně jedno..
Já jí každopádně gratuluju k miminku a k odhodlání napsat článek.. ~R^
Petra Neomi
29.1.2012 12:00:46
Něco hezkého se dá vyjádřit i jinak, než kýčem, ne?
28.1.2012 19:10:55
Petro, to je tvuj osobni nazor? Nebo kdo jsou "oni", co povazuji ctenare rodinky za idioty?
28.1.2012 19:07:05
Rekla bych, ze empatie je slovo a hlavne pocit, ktery spoustu Cechu nezna a v zivote rozhodne postrada... Zlo, nenavist a pohrdani kazdym, kdo neni jako ja...to je to, co ted dost frci... Achich, achich, to bude panecku dalsi generace vypadat...
28.1.2012 19:03:40
A presto to tolik lidi cetlo a dokonce to vypada, ze i docetlo. A jeste navic "ztracelo" cas komentovanim. To ja osobne moc nechapu. A jo, velke T v Dopis pro Tatinka...proc ne? Zduraznila tak jeho roli a nakonec, deti nam prece rikaji mami/tati, tak proc ne Mami/Tati?
28.1.2012 18:58:50
Tak to jsme nespis radi, ze nejsi chlap... Pevne doufam, ze nejsou vsichni chlapi takovi, jake si je predstavujes ty.
28.1.2012 18:50:11
To je zrejme proto, ze ti zalezi na tom, co si o tobe ostatni mysli...
Ita
  • 
28.1.2012 16:22:19
Zdravím všechny drsné, zkušené mužatky s IQ 150!
Jednoduchá a pozitivní zpráva mi vůbec nevadí. Naopak mi lahodí.
Nepotřebuji další komplikovanou výpověď o existenciálních zmatcích v nitru, je jich dost. Je prima, že se máma i její mimi cítí dobře. Mnohé jiné by se také mohly cítit, kdyby to uměly...A což kdyby dokázaly být takhle šťastné pořád!
Komentáře - okolnosti- kdo koho k čemu mohl dotlačit .. kdyby nás nedotlačili do školy,neuměli bychom psát, kdyby nás nestrčili z kopce, nepoznali bychom krásy lyžování a kdyby tatínek nebyl třebas i dotlačen, neměl by ke své škodě super mimino.
Proč vlastně myslíte, že by měl utéci?
Ať už je skutečnost idylická doopravdy, nebo je to přání - s člověkem, který touží po lásce a harmonii, a problémy je při tom připraven spíše přejít, se žije asi ze všeho nejlíp.
Předhazujete pisatelce prostotu možná proto, se nestydí vyjádřit úplně prostě něco hezkého, na co bychom se my "dospělé" měly povznést. Tak Bože, díky za to, že jsem si také ponechala trochu té infantility. činí svět snesitelným.
Eva
  • 
26.1.2012 23:03:24
bylo to dojemné, usmívala jsem se u toho, Petro, dopis se Ti moc povedl, takhle nějak by to dcerka klidně mohla napsat. Je vidět že jí i tatínka moc miluješ a to je na tom to nejkrásnější. Děkuji za článek. A z blbých škarohlídů si nic nedělej, ti se najdou všude.
 Příspěvky 110 z 117 [Dalších 107 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.