| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Houpací koník, nebo hnusáci lepáci?

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 127 [Dalších 87 >>]
Nevímsirady
27.2.2012 23:13:39
taky budeme péct bábovku, dneska jsme nestíhali ~R^~g~
Ecim
27.2.2012 23:12:54
Dobrou noc. ~h~~h~~h~~h~
Nevímsirady
27.2.2012 23:12:51
Encim, já myslím,že ty indiánky spíše učí hrou jak přežít, jak něco udělat, jestli si takové děti hrají s panenkami nebo vycpanými zvířaty nebo co já vím,že tam mají fakt netuším, nebylo by to špatné jako studium přirozenosti ~x~
Ecim
27.2.2012 23:12:36
Radši půjdu spát, dobrou noc, zítra mě čeká perný den, většinou bohužel bez dětiček, ale já jim do dodatečně vynahradím. ~t~ Mají slíbenou kreativní zábavu - pečení. ~t~
Ecim
27.2.2012 23:11:35
Já už si s panenkami také nehraju, protože synáčky to momentálně nebaví a nespolupracují, a za plyšáky u nás momentálně mluví druhorozený. ~t~ A na mluvení za plyšáky mě fakt nepotřebuje, zvládá to sám, ale pomáhám mu s těmi plyšáky jinak. ~t~
Nevímsirady
27.2.2012 23:10:47
no vidíš nakonec si rozumíme, to ten počítač nás chtěl rozeštvat ~R^~;)
Ecim
27.2.2012 23:09:59
A přitom se vlastně hádáme - nebo spíš už diskutujeme - jen o tom, jestli je PŘIROZENÉ si s dětmi hrát nebo ne. ~t~ Já si myslím, že to přirozené je, řekla bych, že matky v primitivních kmenech, které nemají nebo neměly ani panelákové byty, ani domky, ani zahrady, ani práci doma nebo s dojížděním do zaměstnání, mohou trávit hrami s dětmi více času než my. ~t~ I když si na rozdíl od nás musejí vystačit s kamínky, klacíčky, kytičkami, keříky, stromečky a já nevím, čím ještě. ~t~ A ony i dnešní děti se s tím dokáží někdy pěkně vyblbnout. ~t~
Nevímsirady
27.2.2012 23:09:16
No to já celou dobu tvrdím, pokud dítě moji přítomnost nezbytně potřebuje, chce tvořit, hrát pexeso, samozřejmě se přidám, ale fakt hrát si s panenkami, mluvit jako plyšák... To fakt nedávám ~;)
Nevímsirady
27.2.2012 23:07:52
né já se omlouvám, ale to PC nějak blbne, asi je přetížené nebo co, vyjíždí mi to špatně a když mi nevyjede všechno vypadá to, že provokuješ, a ty to v další částy vysvětlíš ~t~~t~ Te´d si připadám jako naprostý blbec ~f~ omlouvám se :-)~x~
Ecim
27.2.2012 23:07:08
"a ať chceš nebo nechceš, děti si budou hrát i bez tebe,"

Bathory, souhlasím. A zaplať Pán Bůh za to, protože jinak bych se zbláznila já i ony. ~t~ Hlavně v těch chvílích, kdy FAKT musím něco honem dělat. ~t~

"ať se jim budeš nebo nebudeš věnovat, je to pro ně přirozené, pokud nemají nějaké vady apod."

Taky souhlasím. Ale přeci jen je lepší, když se jim věnovat mohu. A věnovat dětem se člověk může na mnoho způsobů, vůbec to nemusí být klasické postrkování autíček. ~t~ Spousta dětí skutečně ocení víc "spolúčast" na práci, popř. kombinaci obojího. ~t~
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 127 [Dalších 87 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.