| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Menses a saunování

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 39 [Dalších 19 >>]
8.6.2012 14:40:54
Bych skoro řekla, že můj muž musí snášet i zásadnější poruchy mého vzhledu. A čím jsem starší, tím jich přibývá. Naštěstí i muž má své poruchy, tak snad nějak ten vzájemný pohled na sebe ustojíme.~:-D
Nevímsirady
8.6.2012 11:21:25
Tak to jsem se teda pobavila, už chápu, proč chlapi vycházejí ze sauny tak zpocení a musí se poté zchladit, ono to není horkem, ale tím, že tam chodí výhradně nahé ženy, které před nimi roztahují nohy ~8~ ~t~~t~ Naštěstí mi a ani mému muži sauna nic neříká ~x~
Liki + dcera 8/11
  • 
8.6.2012 9:28:01
Taky jsem si říkala, co do toho plete pesar. Ale třeba na základce chyběl, když brali rozmnožovací soustavu, a od té doby si plete menstruaci s ovulací.
kosatka2
8.6.2012 8:37:35
"Myslím, že je na místě říci, že vnímaví muži nejraději vidí ženy bez jakékoli zjevné poruchy vzhledu, jíž může být i tkanička tamponu."

ANO ANO, ženy s poruchou vzhledu by vůbec neměly vycházet z domu, žeano pane saunista

co to je zase za úchyláka tenhle pán?
7.6.2012 21:48:45
To bude asi tím, že ho v životě neviděl a nezná nikoho, kdo by ho používal, jinak by tohle nemohl napsat :-)
Třeba já
  • 
7.6.2012 21:25:12
fakt nechápu, plete si kalíšek s pesarem...
Nepovím
  • 
7.6.2012 20:23:51
Já se koupu, ale souložit nemusím, připadala bych si jako prase (a chlap s červeným me taky nerajcuje).
Muna
  • 
7.6.2012 15:05:09
Jsem pomerne v soku, co pan takhle napise - v saune jsem byla naposledy na skole, a to jen v zenske, ne smisene. To chlapi zkoumaji co kde nahym zenam visi za provazky? A pokud je zena nevyholena, tak se pan teda musi sakra dobre podivat, aby se mohl pohorsit. I kdyby ji tam nic neviselo, tak si aspon pokocha oko estetickym pozitkem :D
Půlka psa
7.6.2012 14:28:44
Můj nahatý vzhled má po dvou dětech tak zjevné poruchy, že ten provázek je ještě to nejlepší. :-)
7.6.2012 13:58:00
To by mě zajímalo, jak se v dnešní době pozná menstruující žena v sauně, tedy kromě již zmiňovaného provázku od tamponu :-)
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 39 [Dalších 19 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.