| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Menses a saunování

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 39 [Dalších 9 >>]
Lenďa26
7.6.2012 13:41:56
Ale čemu se divíme, když jsem hledala nějaké informace o autorovi článku, dozvěděla jsem se, že osobně zažil počátky saunování už před 2. světovou válkou ~8~, takž toho o dnešních ženských hygienyckých pomůckách ví jistě spoustu. Nejspíš má přestavu že za sebou ženská dělá červenou stopu jako slimák a místo pidiprovázku lodní lano ~8~.
7.6.2012 12:58:41
Takže pokud tomu dobře rozumím, z článku moudrého muže vyplývá, že menstruující žena se může saunovat ve vlastní sauně doma, pak je to prospěšné, ale ve veřejné sauně je to e-e a tam by rozhodně chodit neměla? To si připadám jak ve středověku.

Mmch, mně teda žádný provázek nekouká, dá se totiž strčit dovnitř.
7.6.2012 11:38:53
...jak by muže rozhodil pohled na "....ženy se zjevnou poruchou vzhledu...."!!!!

S.~b~
7.6.2012 11:38:37
Xantipo, napadlo mě to samé. No prostě chlap píše o ženských věcech ~t~
Greta nakukujici
7.6.2012 11:28:40
Mozna je to trosku detinsky,ale to slovo je mi protivne. Kor, kdyz ho pouzije chlap.. Do ted jsem si myslela, ze je to nespisovne a oficialne se nepouziva.. ~d~
7.6.2012 10:36:10
No já teda nevím, ale když mám tampon, tak provázek nemusí být vůbec vidět - není na jeho druhém konci totiž cihla, která by ho nutně táhla směrem dolů~t~
luthienka
7.6.2012 10:31:48
Saunuji se, když chci a cítím se na to. A to ať menstruuji, či ne. Do společné sauny bych ale nevlezla ani normálně, ani s tamponem. DOma s manželem mi provázek nevadí a ani jemu.Taky nechápu ,proč by se s tamponem nemohlo vlézt do ochlazovací kádě či bazénku.

Celkově článek vyznívá nepříjemně mentoristicky. Podobně na mě působily kecy lékařů při prvním porodu ( to víte, porod bolí, porodilo tolik žen před vámi,...).
Hilly.
7.6.2012 10:12:28
Přesně tak~:-D
Terinka2
7.6.2012 10:08:07
~g~~g~~g~~g~~g~~g~~g~ Tak to je přesné!!!!!
Bumbi&05,08,10
7.6.2012 10:01:24
~g~ ano, opravdu zásadní příspěvek od muže pro saunující se mentruující ženy ~e~
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 39 [Dalších 9 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.