| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Menses a saunování

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3139 z 39 
connie3
7.6.2012 9:56:47
a jinak bych řekla totéž co 7kráska - tohle je opravdu zásadní téma českých žen :-)
connie3
7.6.2012 9:55:16
tedy čistě teoreticky, protože do sanuny nechodím: pokud bych chodila, tak určitě ne nahá s cizími chlapy, kteří by se koukali, kde mám jaké provázky. S vlastním mužem ano, jenže tomu je jakýkoliv provázek ukradený, protože mu (autore, div se), po estetické stánce nevadilo ani to, když mně viděl rodit. A když jsme u těch porodů: ještě před cca 40 lety bylo prý ve Finsku normální, že ženy rodily v sauně. Na miminko tam bylo adekvátně teplo a žena se tam taky hezky uvolnila.
bin prostě
7.6.2012 9:50:26
napsal chlap...~6~
¨
to je jako bych napsala, že vím, jak bolí kopnutí do koupí
susu
  • 
7.6.2012 9:47:49
Já se při menstruaci běžně nekoupu a nesouložím, nic z toho mi nepřijde OK.
Saunováním neřeším, saunu nemám vůbec ráda.
Liki + dcera 8/11
  • 
7.6.2012 9:47:22
By mě zajímalo, jak si autor představuje menstruační kalíšek. Nejde mi do hlavy, jak by kalíšek mohl narušovat klid menstruující ženy. Ta má svůj klid narušený už tou menstruací. Mně naopak kalíšek klid vrátil. S jeho používáním už nemám bolesti při menstruaci a rovněž mě opustily občasné kvasinkové infekce.
connie3
7.6.2012 9:44:21
ale koupat se při menstruaci normálně chodím a souložím taky. Když má člověk po ruce čistou vodu a normálně dbá na hygienu, tak nevidím žádný problém...
7.6.2012 9:31:47
Stejně jako porouchané ženy vyřazující nepříznivé fluidum... To je zase blábol. :-©

Autor zrřejmě nepochápal, že žena nemusí nutit muže, aby jí doma zřídil saunu, ale může si ji - pokud o to stojí - zřídit SAMA. ~x~
petra
  • 
7.6.2012 9:08:26

mužů... pozor, aby je neurazil modrý provazek... o to tu běži. Provázky jsou fuj.
7kraska
  • 
7.6.2012 8:32:55
...to je fakt zasadni tema ceskych zen :-)
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3139 z 39 

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.