| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Léto, turistika a zdravé jídlo pro děti

[<<Předchozích 70] Příspěvky 7180 z 104 [Dalších 24 >>]
Ropucha + 2
1.8.2012 15:28:32
Iveto, souhlasím s vámi, také mně nabídka občerstvení u stánků v Čechách hrubě nevyhovuje. Nejvíc mě to zaráží na místech, jako je např. ZOO, kam chodí lidé hlavně s dětmi. My se vybavujeme vlastními svačinami, ale pokaždé mě zarazí množství i hodně malých dětí, které se tam za asistence rodičů ládují smaženinami na páchnoucím přepáleném oleji. Kdyby to bylo alespoň chutné, když už je to nezdravé, ale ono to chutné není, tím spíš to nechápu ~d~
Katka,kluci 9 a 13
  • 
1.8.2012 15:21:58
Ale já se ted na dovče fakt několikrát mňamozně najedla v obyčejné hospodě - hotovky typu pečená kachna,kuře,svíčková,ptáčky, polévky - to se dost zlepšilo, dřív byla i v hospodách většina jídel smažené mražené polotovary - nemluvím o hospodách ve městě, kam lidé chodí z práce na obědy, mluvím o turistickém "venkově".
Ropucha + 2
1.8.2012 15:18:31
Zuzano, a nechcete to ještě zkusit jinde? Třeba to bylo nešikovné místo, kde převažovali jiní cíloví zákazníci, než byste potřebovali? Pořád se zdráhám uvěřit tomu, že by většina lidí včetně rodičů s dětmi vyhledávala k jídlu odpad ... ~a~
petra
  • 
1.8.2012 15:17:56
snad jedine vařená kukuřice.... Je to bída, ale nemyslím si, že se něco změní. Spoléhám vždy na vlastní zásoby. Je zajímavé, že třeba v Budapešti se jako rychlé jídlo ve stánku dělá masový spís se zeleninou nebo rychlý plátek masa s pečivem a to všude a za cenu našich stánkových hnusů..
Ropucha + 2
1.8.2012 15:13:44
Zuzano, to je moc smutné ~:( A pro mě nepochopitelné, protože já bych po vašem sortimentu sáhla všemi deseti, klasické stánkové (ne)poživatiny nesnáším. Upřímně řečeno jsem vždycky přemýšlela, proč zrovna takové hnusy se všude nabízejí. Ale holt to vypovídá něco o kultuře našeho národa ~:(
madelaine
1.8.2012 15:07:29
smutné ~6~
madelaine
1.8.2012 15:03:29
To není tak jednoznačné, jestli prvně přichází poptávka nebo nabídka.
V Česku je jistě hezky, ale to nic nemění na skutečnosti, že některé jiné země jsou k turistům vstřícnější.
madelaine
1.8.2012 14:59:52
Tak ono spíš jde o ten poměr cena versus hodnota kterou za ni dostanu, chápu. Já z tohoto důvodu např. odmítám jezdit do Chorvatska.
Horama
1.8.2012 14:25:15
Paní u stánku se zřejmě vyjádřila nepřesně. Není to tak, že by hygiena trvala na tom, že se u všech koupališť bude podávat výhradně smažené jídlo a nic jiného nepovolila. Paní měla zřejmě na mysli, že při zázemí, které u stánku s "občerstvením" mají, jim hygiena nedovolí nic jiného, než zcela minimální zpracování potravin formou ohřátí či hození do friťáku.
hbf
1.8.2012 13:29:11
Takže tady máme názorný příklad, že o takový stánek bohužel není dostatečný zájem.

Máte můj obdiv, že jste místo "dobrých" rad jiným stánkařům šla s kůží na trh.~R^
[<<Předchozích 70] Příspěvky 7180 z 104 [Dalších 24 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.