| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Když je vám špatně, tak je to dobře

[<<Předchozích 90] Příspěvky 91100 z 121 [Dalších 21 >>]
26.7.2004 9:27:29
Teda to te lituju:-)))
Me bylo zle do 12.týdne,ale dalo se to...jak píses,tak jediný co me pomáhalo byla nezdravá ceská kuchyne:-)))Nezvracela jsem,takze jsem taky pekne pribrala:-)A vadila mi "vune"uzeného masa,po 12.týdnu se to obrátilo a já se muzu ujíst uzenýho,ale nepreháním to:-)Co me hodne vadilo,byly ruzné vune v MHD,to se mi obvracel zaludek a musela jsem vystupovat drív:-)))Ted jsem 25.týden a je mi fakt dobre,kdyby mi nerostlo brísko,tak ani nevím,ze jsem tehotná:-)))Vydrz:-)))!
JITKA+Heda4/04&Teodor9/05
26.7.2004 9:01:10
Tak vydrž, snad to do dalších dvou měsícu nejpozději odezní. Chabá útěcha, co? Kolik už jsi zhubla? Já zhubla v těhotenství 10 kg a špatně mi v pravém slova smyslu nebylo, jenže já to potřebovala. Jestli jsi hubená, tak je to blbý, ale mimčo to zvládne. Dokonce říkají, že děti těch, které zkraje zvrací bývají větší než opačně (mají větší potřebu dělat si zásoby pro jistotu). Ono si miminko vždycky vezme to své, co potřebuje, bez ohledu na to zda můžeš jíst nebo ne.
Marta
  • 
26.7.2004 8:36:15
Zapomínám, promiň.
První byl kluk a co bude druhé, si říct nenecháme, takže tato informace příjde snad až po porodu.
Marta
  • 
26.7.2004 8:33:00
Jsem v 15. týdnu a zle je mi prakticky už dva měsíce. Pomalu přicházím na to, kdy a co můžu jíst. Ráno pár piškot, ke sváče chleba bez kůrek, ale chutná mi k obědu. Vynikající je klasická česká kuchyně - pěkně nezdravá, ale akorát po tom mi není pár hodin zle. Vařit v žádném případě nemůžu a jít na nákup do potravin je utrpení. Ten smrad (pro normální krásná vůně pečiva:) mi obrací žaludek, takže chodím po Tescu se zacpaným nosem. Krása!! Odpoledne nemůžu prakticky nic až do zvracení, pak je dobrá řídká krupicová kaše. Nějaké ovoce nebo zeleninu nedejbože jogurt jenom dopoledne, po lžičkách a 200x rozkousat.
Jediné štěstí je, že jsem duchem mladá a optimistická; vím, že vydržím všechno. A strašně se těším, až se manžel vrátí (je momentálně dlouhodobě pryč) a bude mi celých zbylých několik měcíců nakupovat a vařit.
JITKA+Heda4/04&Teodor9/05
20.7.2004 15:28:15
Marti,
kolikátý jsi týden?? To je teda šílený. Švagrová je docela citlivá na hormony (i u antikoncepce měla problémy) a u kluka jí bylo blbě 3 měsíce a u holky 4, ale dýl to snad nebývá (mluvím teď o klasických mesících, ne lunárních). Doufám, že to taky nebudu mít tak. Mně teď nebylo nic, až na drobné změny chuti (které mi jen proslpěly, protože po porodu jsem měla o 10 kg míň než, když jsem otěhotněla) a tak jsem si myslela, že by to u druhého mohlo být podobné. Jo a ještě něco - to první byl kluk nebo holka? Říká se, že když už, tak trápí víc holky.
Marta, těhotná
  • 
20.7.2004 11:34:12
Při prvním těhotenství mi bylo báječně, chutnalo mi úplně všechno a neměla jsem vůbec žádné problémy - mimčo se narodilo normálně a zdravé. Teď při druhém těhotenství je mi zle až hrůza, zvracím od rána do noci a nejhorší stavy mám okolo 21. hod. Nesnáším nic, v čem je vláknina a nedejbože nějaké vitamíny. Kůrky od chleba si musím okrajovat a žiju prakticky na dětských piškotech. Podle ultrazvuků je mímo OK a i já mám v pořádku krev i další výsledky. Takže jenom doufám, že tohle těhotenství vydržím psychicky:)
Tereza
  • 
20.5.2004 8:47:55
Milá Jano, myslím, že se nemusíš vůbec bát. Moje kolegyně za celé těhotenství nezvracela ani jednou a teď má krásného, zdravého a neuvěřitelně vitálního 4-měsíčního chlapečka. Já sama jsem úplně na začátku těhotenství, taky mi není zle (ale to ještě může přijít:-) a nemyslím, že by to bylo úplně na závadu. Podle mě je daleko důležitější psychická pohoda.
alka, 3 děti
26.2.2004 12:30:18
Ahoj Katko a ostatní!
Nenechte si namluvit, že těhotenství musí provázet nevolnost, nemusí a ani to nevěstí nic zlého, když nevolnosti nejsou. Mám tři děti a nevolností jsem trpěla jen v prvním těhotenství (zato pořádně, zvracela jsem i 10 krát denně), v dalších dvou nic a všechny děti jsou zdravé. Přeji všem příjemné těhotenství a zdravá krásná miminka! Alka
Katka, těhotenství bez nevolností
  • 
25.2.2004 19:57:45
Ahoj Jano,také jsem netrpěla žádnými nevolnostmi. První těhotenství mi bohužel nevyšlo.Již v 6.t. těhotenství jsem musela jít na potrat - embryo nemělo srdeční činnost. Téměř okamžitě jsem otěhotněla podruhé.Opět žádné nevolnosti.Do 30.t. probíhalo vše normálně. Najednou došlo ke zpomalování růstu plodu.Byla nutná hospitalizace v nemocnici. Pupeční šňůra byla na hranici průchodnosti.Klid na lůžku asi pomohl a částečně se vše upravilo.Teď jsem ve 36t., miminko je stále malinké, otočené koncem pánevním a stále nevím, zda -li bude v pořádku.Přeji ti, aby vše podruhé vyšlo bez problémů.
Katka, těhotenství bez nevolností
  • 
25.2.2004 19:57:37
Ahoj Jano,také jsem netrpěla žádnými nevolnostmi. První těhotenství mi bohužel nevyšlo.Již v 6.t. těhotenství jsem musela jít na potrat - embryo nemělo srdeční činnost. Téměř okamžitě jsem otěhotněla podruhé.Opět žádné nevolnosti.Do 30.t. probíhalo vše normálně. Najednou došlo ke zpomalování růstu plodu.Byla nutná hospitalizace v nemocnici. Pupeční šňůra byla na hranici průchodnosti.Klid na lůžku asi pomohl a částečně se vše upravilo.Teď jsem ve 36t., miminko je stále malinké, otočené koncem pánevním a stále nevím, zda -li bude v pořádku.Přeji ti, aby vše podruhé vyšlo bez problémů.
[<<Předchozích 90] Příspěvky 91100 z 121 [Dalších 21 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.