| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Když je vám špatně, tak je to dobře

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 121 [Dalších 81 >>]
Michaela
  • 
12.7.2005 22:44:42
Já nabrala 22 kilo... a za čtyři měsíce po porodu byly dole, i když jsem se, pamětliva rady "nehubněte rychle, toxické látky přecházejí do mléka" cpala o stošest. Mám prostě hladové miminko a než ho odstavím, budu asi jako Twiggi :) .
Jana,28tt a čert Pája 20m
  • 
10.7.2005 14:19:21
Ahoj, v tehotenskem prukazu jsou krivky vahovych prirustku a jako horni vahovy prirustek je 20 kilo, tak na tom take nevidim nic nenormalniho. u vyssich prirustku (nad 25kg) stoupa riziko komplikaci s krevnim tlakem, cukrem v krvi a tak, ale neni to prece pravidlem. sama zkusenosti s velkym vahovym prirustkem nemuzu slouzit, protoze v prvnim, i v druhem tehotenstvi jsem pribirala a pribiram podle te prostredni krivky.
10.7.2005 13:17:50
Já jsem nabrala vždycky kolem 20 kil (kromě 2. těhu, to bylo jen 15 kilo), a všechny porody jsem měla bez problémů - první kluk měl skoro 3,90. No ale já jsem obvykle začínala na váze 45-47 kilo. :-) Takže fakt nejsem dobrý příklad...
10.7.2005 9:23:47
Ahoj já nabrala u prvního mimča 25 a u druhýho 23 kg.Obě těhu byly bez problémů.První porod byl samozřejmě kapánek složitější,ale bez problémů a přirozený.Kubík měl 4,10kg.Druhý porod sice trval taky dlouho,ale proběhl úžasně,na dvě zatlačení byla Aninka venku.Vážila 3,9kg Předpokládám,že opět naberu aniž bych se cpala kolem 20kg a předpokládám,že porod bude opět super.Ono je asi ale rozdíl,když má maminka 80 kilo před těhu a těch 20 nabere k tomu..já měla 60 tak jsem asi ani s těma 80 nebyla tlustá:-) teda byla jsem jako koulička:-)
9.7.2005 23:27:29
Dneska jedny seriózní noviny pěly ódu na Vrchlabí, kde mimojiné tamní PA řekla, že rodičce je třeba jednak pokory(nic proti) a taky by neměla mít nadváhu, respektive hovořila o nadváze jako překážce hladkého přirozeného porodu. Ona uvedla doslova, "maminky, které naberou 20-30 kg....." Takže máte někdo porodní zážitky s dvacetikilovým(dle mého mínění normálním:)) váhovým přírůstkem? A jaké? Všechny zdravím.
asdfghjklů
  • 
9.7.2005 21:26:32
chve chve chve chvvééééééééééé chachachááááá
Fňuk, fňuk.

tak nevím, jestli se tomu smát, nebo brečet, každopádně mi z toho tečou slzy... a bolí mě bránice...:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
monika 9.mesic
  • 
8.7.2005 11:28:41
do 30 týdne těhotenství letecké spol. nevyžadují doporučení od lékaře,po 30.týdnu ano,je na to formulář,každá let. spol. má svůj vlastní,ale pojištovny vás od 25.týdne odmítají pojistit stejně, já jsem letěla v 30 týdnu el-alem bez problémů.
Lída+2
4.7.2005 13:46:03
Holky o letech letadlem psali v poslední Betynce. a bylo tam něco v tom smyslu,že každá letecká společnost přepravujě těhulky v jiné fázy těhotenství. A mají si zavolat na letiště a zjistit informace,aby nebyli překvapený.Jinak více Batynka 7/2005
2.7.2005 22:16:59
Tak nevím, jestli se za tu dobu něco nezměnilo, ale skoro přesně před 10 lety jsme odlétali na měsíc do Finska, a já jsem končila 7. měsíc. V pojišťovně s tím problém neměli a u ČSA taky ne. A všechno v pohodě.
hanka 32tt
  • 
2.7.2005 21:15:09
Já jsem letěla v 11tt asi 9ti hodinový let přes Atlantik, ještě s přestupem ve Frankfurtu. Vzhledem k tomu, že jsem do 11tt pracovala s manželem v Americe na lodi, tak jsem se domů nějak dostat musela. A když ještě připočítám, že jsem noc před odletem pracovala až do rána (jsme oba krupiéři), spala jsem asi hodinu, ráno nás vyšoupli z lodi, 4 hodiny jsme jeli na letiště a letělo nám to až před půlnocí. V letadle nikdy nemůžu spát , pak tedy ještě přestup a doma jsme byli okolo 19.hod druhý den. Takže 2 dny bez spánku a zvládla jsem to. A nebyla jsem jediná, ten den odjížděla z lodi další těhotná v pokročilejším stádiu než já, a je to celkem běžné. Takže nevím nic o tom, že by v Americe byly zakázány dlouhé lety přes oceán v těhotenství. Někde jsem ale četla, že cestovat do zahraničí by se nemělo po 24tt, že vás nikdo nepojistí a při předčasném porodu se nedoplatíte.
Jinak asi záleží na každém jak se cítí, mě například celé těhotenství vůbec nic není, teď jsem ve 32tt, nohy neotékají, záda nebolí a horka mi vůbec nevadí, snad naopak.
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 121 [Dalších 81 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.