| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Když je vám špatně, tak je to dobře

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 121 [Dalších 71 >>]
1.7.2005 16:00:37
Opravd je škoda, že to není jako na Chatu. Některé příspěvky jsou opravdu perlami. Nevím co z takového příspěvku kdo má.
1.7.2005 15:38:31
Taky nechápu kam se chodí na takový hlouposti.Mě s prvním miminkem nebylo vůbec nic.Věřila jsem tomu,že jsem těhu jen když jsem mimi viděla na UTZ,protože jinak nic nebylo..až mi začalo růst bříško:-) a porod byl skvělej a těhu taky
Mika
  • 
1.7.2005 14:53:39
Škoda, že tohle není chat a takové dekadentní cyniky nelze kicknout!
qwertzuiop
1.7.2005 14:34:29
kdyžý jsem rodíla vedla jsem si deníček a tady je z něho pár listů:
8:00 au,au,aaaaaůůůůůůůůůůůůůů
8:01 to bolí au au au aůůůůůůůůůů
8:02 praskla mi voda
8:03 já prdím
8:04 já smrdím
8:05 aaaaaaaaaaaaaaaa
8:06 pomoc pomoc
8:07 tlačím
8:08 co to je JÁ MÁM DĚCKO BEZ TĚLA TO JE PRDEL CO?
8:09 to je hlava
8:11 to je oko
8:112 kde je tělo???
qwertzuiop
1.7.2005 14:31:45
kdyžý jsem rodíla vedla jsem si deníček a tady je z něho pár listů:
8:00 au,au,aaaaaůůůůůůůůůůůůůů
8:01 to bolí au au au aůůůůůůůůůů
8:02 praskla mi voda
8:03 já prdím
8:04 já smrdím
8:05 aaaaaaaaaaaaaaaa
8:06 pomoc pomoc
8:07 tlačím
8:08 co to je JÁ MÁM DĚCKO BEZ TĚLA TO JE PRDEL CO?
8:09 to je hlava
8:11 to je oko
8:112 kde je tělo???
  • 
1.7.2005 12:33:28
nic ve zlem, ale to je pekna kravina, ze pouze tehdy vyzvracis-li se v prvnim trimestru z podoby je tehotenstvi, mimi i porod pohodovy!!! kazde telo reaguje na zmenenou hormonalni hladinu naprosto unikatne a muzu ti zase rict prihodu ze sveho okoli, kdy kamaradka temer neodesla od zachodove misy a taky potratila v 11.tydnu. tak jak mi to tedy vysvetlis? to je fakt nahoda, ze se kolem tebe a tobe same bohuzel takove shody okolnosti schumelily. me v tehotenstvi bylo spatne minimalne a to navic jen diky tomu ze jsem byla nucena jist Utrogestan a dcera je zdrave dite a porod byl uplne normalni!!! tak se hod do klidu a zajdi se svym krvacenim pri zvraceni k lekari. Jana
Misa
  • 
30.6.2005 23:03:17
Ahoj, moje teta litala pravidelne az do osmeho mesice, jenze byla zvykla a vedela ze ji to nic nedela. A znam holky co prave kvuli vytouzene dovolene potratily. Na Tvem miste bych si to sakra rozmyslela, pokud jsi predtim neletela, a nevis jak Tve telo na let zareaguje v netehulim stavu, tak riskovat to jako tehulka, neco jineho by to bylo treba v osmem, to uz se da ledacos zachranit, a jak rikala teta, personal je na to vyskolenej, ale v nacatym patym mesici bych mela tedy vitr, prijit o mimo jen kvuli dovolene...
Je fakt, ze jsem asi prehnane uzkostliva, protoze sama jsem na svoje zlaticko cekala do 33 let, ale ja bych asi neletela. Me bohate stacilo denne dojizdet vlakem, obcas to bylo zuzo.. :-)))
A jestli se rozhodnes letet, tak drzim palce aby to dobre dopadlo.
Misa, dcera 5 mesicu.
  • 
30.6.2005 22:40:51
Me cele tehotenstvi nebylo vubec nic, a vse je O.K., naprosto v pohode, porod, vse, holcicka super, jak ja nesnasim tyhle povery, bricho do spicata je kluk, holky ubiraji krasu a nechce se jim ven, boze ja myslela ze zijeme v moderni dobe, a ne za stredoveku.
Pavla
  • 
30.6.2005 20:15:46
????????????
Zuzka + Kuba
  • 
16.6.2005 19:37:07
Já měla také hemeroidy už před porodem a po něm se to ještě zhoršilo.
Jít na velkou pro mě bylo horší než porod, kolikrát mi bolestí tekli i slzy. Na doporučení taťky jsem používala Faktu po každé stolici. Teď 5 týdnů po porodu už žádné nemám ( zaplať pánbůh ).Nechci Tě strašit, ale mimi ven musíš tlačit a střeva pracují také. Rozhodně Ti doporučuji klisma střeva se Ti krásně uvolní a nebude to tolik bolet. Mastička také nevadí kojení, alespoň tak mi to řekli v lékárně. Přeji zdravé mimi a bezbolestný porod i stolici. Zuzka
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 121 [Dalších 71 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.