| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Když je vám špatně, tak je to dobře

[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 121 [Dalších 61 >>]
16.6.2005 18:49:25
Prepisi ti sem rady od me tehotne kamaradky (ja nebyla tehotna, tak jsem si to nechala odstranit): Kup si masticku Faktu a cipky Faktu, dubovou kuru - mast a glycerinovy cipky. Po glyc.cipkach se lip chodi na zachod. Factu a dub.kura urychluje hojeni. Ja po zakrku jeste "machala" v odvaru dub.kury a hermanku.
A rada na zaver /pardon trochu nechutna/ fyzicky zastrkavat...

Neboj se jit s tim k doktorovi, to by ses divila kolik lidi to ma! vice ci mene 50% populace
Halka
16.6.2005 17:20:19
Jano, urcite volej doktora. A je to hneda voda nebo hnedy vytok? Vytok by mohl byt hlen s krvi a voda by mohla byt plodova voda (ja nejsem doktor, ale takhle to vetsinou vysvetluji).

Kazdopadne by to doktor vedet mel.
Jana
  • 
16.6.2005 16:25:32
Holky jste tady nekdo? Ja mam otazkou. Dnes mam termin a pred 2 dny jsem byla na vysetreni, vsechno v poradku, ale vypada to tak na tyden prenaseni. Nicmene vcera a dnes mi zacal hnedy vytok. Ne zatka, neni to vubec hlen, jen hneda voda....je to normalni? Mam volat doktora? Prosim o rady....dekuji!
16.6.2005 13:17:50
Létání - já vím, že létání je v pohodě, ale četla jsem, že některé letecké společnosti od určitého tt už nepustí těhotnou ženu na palubu, ale nevím od kterého. Myslím, že 2x? Podívej se na www.porodnice.cz - virtuální poradna - a tam si projeď archív článků. Bylo to tam popsané. Hodně zdravíčka!
15.6.2005 22:17:04
no ja jsem take cele tehotenstvi temer nevedela ze jsem tehotna, kdybych tolikneztloustla, nemela jsem zadne divne chute, nevolnosti, mdloby, unava proste nic akorat ke konci kvuli horemu letu jsem byla otekla, chlapecek byl sice prenaseny, ale nemyslim si ze by to bylo tim ze jsem nezvracela, proste jen mam malo hormonu oxytocinu. Takze hlavu vzhuru, vzdyt je prece hezke uzivat si tehotenstvi bez tech neprijemnych veci.
15.6.2005 22:11:41
tehule mamule

ja jsem mela take problemy s hemeroidy, a ma jedina rada zni rekni do doktorce v poradne napise ti masticku, vse se mi potom zlepsilo, a po porodu jsem ji uzila dvojnasob, pry staci i detska vazelinka ale s tim nemam zkusenost

Letani v tehotenstvi
pry nevadi ale nektere letecke spolecnosti vyzaduji potvrzeni od lekare ze tehotenstvi neni rizikove, ovsem az v poslednich tydnech, jinak se dovolena u more opravdu doporucuje
  • 
15.6.2005 21:47:20
Prosím o radu každým dnem čekám mimčo a mám problémy s hemoroidy neměla jste některá podobný problém? Víc se rozepíšu jestli se tento článek uchytí ale moc to bolí díky
15.6.2005 21:34:54
Ahoj, rada bych znala Vas nazor, co si myslite o letu letadlem v prubehu tehotenstvi? Jeden lekar mi dovolenou u more doporucuje, ze prospeje mne i miminku, druhy lekar mne naopak odrazuje, ze je to vzdycky riziko, letet. Chystam se letet po ukonceni 3. mesice, doba letu cca 4,5 hodiny, doted jsem nemela zadne problemy, zadne nevolnosti, spis si to uzivam :)Treba v Americe maji dovoleny vsechny vnitrostatni linky, zakazany jsou jen dlouhe lety pres ocean, Rada bych znala Vase nazory, co si o tom myslite, predem moc diky za odpoved. terez
Kateřina
  • 
15.6.2005 17:23:20
...to je strašný co tady píšeš.Je nezodpovědný takhle všechny strašit.Nemyslím, že by ses nemohla svěřit, ale říct, že to není v pohodě když ti není špatně je jako by jsi ostatním dala facku...
Kateřina
  • 
15.6.2005 16:36:38
Ahoj všem nastávjícím maminkám.Je mi líto, že některé článek vyděsil, měl být právě kvůli těm, kterým špatně není napsán šetrněji.Mě paradoxně pomohl, protože je mi špatně od začátku, mám strach že moc zhubnu a k jídlu se musím nutit.Odůvodnila jsem si to už před týdnem po svém...že miminko nejlépe ví co chce a potřebuje a dává to najevo tím, že mi je špatně či ne a nebo jsem unavená či ne...dovolí mi dělat JÍST jen to co ono mrňavoučké potřebuje......NEBERTE TO VŠAK ÚPLNĚ DOSLOVNĚ, VŠEHO S MÍROU.Krásný den a hezké těhotenství.Katka
[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 121 [Dalších 61 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.