| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Právo na život

[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 115 [Dalších 55 >>]
28.12.2012 11:20:10
Děkuji - vystihla jste to naprosto přesně.
Irena
  • 
28.12.2012 9:57:37
Jen mě tak napadlo, dnes je to rozštěp, zítra to může být obezita, pozítří nižší IQ než je představa rodičů (a dnešního světa zaměřeného na technologie), za další roky to bude barva očí, vlasů.... dobrý příklad je Čína, kde jde žena na potrat jen kvůli tomu, že čeká dívku. Nejsem proti potratům, v žádném případě, ale s v případě rozštěpu se domnívám, že je překračována určitá hranice etiky. Proč nenabízet rovnou potraty kvůli možné obezitě plodu? Ta se dokonce ani nedá léčit, postižený bude vystaven posměchu a nezačlení se do společnosti.
Já,já
28.12.2012 9:52:24
Omlouvám se, špatně jsem se vyjádřila - samozřejmě, že lékaři.
28.12.2012 8:50:13
1986. Tenhle zákon platí dodnes.
28.12.2012 8:49:11
To je fakt. Já jen že jsem v tom seznamu našla svoji chorobu, která se projeví až po padesátce a to jen u poloviny lidí, co ji mají, navíc teď se dá už léčit. Ale taky je důvodem k pozdnímu potratu. Ta se ale dá zjistit geneticky.
28.12.2012 0:11:20
Já medici nabízejí přerušení?A kde,od kdy? Snad lékaři ne.
28.12.2012 0:09:26
Kreditko nemůžu samozřejmě mluvit za nikoho jen za sebe.Ale já byla v tak šíleném šoku,že sem nebyla schopna vůbec nic hledat,přemýšlet,prostě nic.Jen sem brečela.Doktor nám dal jen info,že to je vada slučitelná se životem,ale na 100% operace.Ani když se malej narodil sem vůbec nic nevěděla.Doktoři mi nedali vůbec žádné info až za tři týdny v Motole.Jo můžeš říct že sem se měla zajmat.Ale já fakt nebyla schopná vůbec uvažovat.Ani an jednom kardio vyšetření v porodnici sem s malým enbyla,vždycky ho odvezli beze mě.
A k těm prognozám ,bohudíky že až když bylo Jíjovy osm měsíců tak mi řekli úžasnou prognozu - ležák, nemluvící. No postavil se ,i když to Ok není,zas na druhou stranu srdce mělo být po jedné operaci Ok a rozhodně není.Si vyber - 1% rizika,že nebude jedna operace stačit sme si vybrali.90% rizika,že se nepostaví vihlo se mu to.takže prognozy ať dou někam.
27.12.2012 23:05:15
Ano mamko, je to ta Karlička:-)
kreditka
27.12.2012 22:59:05
Pardon že píšu OT ale nebyl váš příběh v televizi? Mám dojem že mě vaše psaní něco připomíná i jméno "Karlička"....ale nejsem si tak úplně jistá
kreditka
27.12.2012 22:55:51
Já vím že na to nejsou celé měsíce, ale na internetu je poměrně dost informací a váhající rodič by je měl shánět, třeba už jen ty stránky uvedené v článku...když hodím do googlu rozštěp patra vyjede mi nekonečně mnoho odkazů i z encyklopedií, skript apod. Bohužel se najde hodně lidí ještě dnes kteří vezmou zavděk jedním názorem jednoho lékaře okamžitě si ho přivlastní a podle toho jednají třeba známá měla mít podle jednoho z nich nemluvícího ležáka který nepozná mámu a tátu, dítě bylo pravda v tu chvíli už narozené ve výsledku běhá jak srnec krom rodičů identifikuje i děti ve školce a postupně se učí mluvit....nakonec známá zjistila že doktor je tzu "pověstný" že nemá rád postižené lidi a je "přítelem" ústavní výchovy postižených...
[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 115 [Dalších 55 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.