| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Právo na život

[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 115 [Dalších 45 >>]
kreditka
27.12.2012 22:46:42
Neřekla bych spíš je to jen obyčejné pokrytectví protože z toho obyčejného plodu vyroste za 10 týdnů to krásné mimi o kterém píšeš ty, prakticky je to oboje zabití jen my se schováváme za to že v prvním případě to ještě není mimi jak ho známe je to teprve ve vývinu ať to mimi vyškrábneš nebo mu píchneš injekci pořád je to zabití akorát v jiném stádiu a za jednodušších popř. horších podmínek pro matku. Samozřejmě že pokud vyškrábnou sliznici ve které je "něco" neurčitého tvaru je to "příjemnější" než prožít "předčasný porod" mrtvého dítěte ale z hlediska toho plodu je to prostě oboje zabití
27.12.2012 21:58:57
Jenomže ta maminka své rozhodnutí zdůvodnila tím, že nechce, aby její dítě celý život trpělo po nemocnicích a bylo chudák, kterému se všichni smějou a než takový život, tak raději nic.To prostě není pravda, rozštěpové děti celý život netrpí po nemocnicích ani nejsou chudáci.Zaslouží si šanci, protože mohou být stejně zdravé a šťastné jako děti narozené bez rozštěpu, to vše bez dlouhých hospitalizací a bůhvíjak náročných operačních výkonů.Že nemuselo být zdravé - to nemuselo, protože zdravé dítě vám nezaručí nikdy nikdo.I plod, který se vyvíjí jako zdravý nakonec nemusí nutně znamenat zdravé dítě, zdravě narozené dítě nemusí být zdravé celý život - no to je osud, o kterém nerozhodujeme.Naštěstí.Medicína jde mílovými kroky kupředu - rozhodně rychleji než úprava legislativy, kterou - mimochodem - jistě nemají na starosti medici.
Já,já
27.12.2012 21:57:06
Proč teda někteří z nich nabízejí to přerušení? ~l~
27.12.2012 21:53:39
Já medici?no to snad ne,teda doufám.
Já,já
27.12.2012 21:41:18
Že já osobně té mamince, co se rozhodla pro ukončení, nemám za zlé, že se rozhodla pro ukončení, protože miminko zdravé být ve skutečnosti nemuselo.. A myslím, že medici a ti, co o tom v zákonu rozhodují, si moc dobře uvědomují, že tomu tak je a proto tu je ta možnost se rozhodnout.
27.12.2012 21:13:16
A co tím chcete říct?
Já,já
27.12.2012 20:57:41
Jsem ráda, že si tady taky někdo uvědomuje, že té mamince z deníku sice řekli, že dítě je jinak zdravé, ale vůbec to tak nemuselo být, protože odběr plodové vody prostě neodhalí chromozomální vady, mikrodeleční syndromy, kterých může rozštěp být součástí apod.
27.12.2012 20:31:42
Maminko přesně,já sem dodneška tak šťastná že sem se o VVu Jíji dozvěděla až v 30TT. A kolik lidí mi stejně jako první řekne,tos to nevěděla v těhu a proč si nešla na potrat.Bohužel je tu šíleně zakořeněné,že dítě s jakoukoli VV je chudák,znevýhodněný,zničí rodinu. Potýkám se s tím každou chvílu.
27.12.2012 20:15:02
Dee představ si že takový lidi znám,prostě jim doktor řekl,že je lepší jít na potrat tak paní šla.
Kreditko ano můžeš konzultovat třeba sto odborníků,ale počítej s jednou věcí na UZ ti to řeknou ve 20 tt na potrat musíš jít do 24 tt, a vem si čekací doby na konzultace.
27.12.2012 19:44:59
Kreditko, já nevím zda si uvědomuješ o čem mluvíš. Potrat do 12.tt je pod narkozou a odstraní se děložní sliznice i s plodem. Po 20.tt při plném vědomí matky dojde k usmrcení plodu injekcí do srdce dítěte přes těhotné břicho a dále při plném vědomí matky se vyvolává porod a matka mrtvé dítě porodí několika děložními stahy a ve většině případů své mrtvé dítě vidí. Eticky se jedná o dvě naprosto rozdílné události.
[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 115 [Dalších 45 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.