| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nákupní horečka! Odoláte?

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2127 z 27 
Tizi
25.1.2013 11:12:40
Mně přijde ta druhá varianta výhodnější v každém případě. Když se mi líbí kniha za 300,-, bez problému dokážu najít druhou knihu za 300,- a tedy mít dvě knihy v ceně 600,- za cenu 100,-. Myslím, že pro kohokoliv, kdo čte to není vůbec žádný problém. Kniha není rychlospotřební zboží, které by se mi zkazilo, když ho koupím víc.
susu
  • 
25.1.2013 10:29:14
Já bych měla problém se do těch 600 vůbec vejít, asi bych ještě doplácela.~d~ Ale pořád bych to viděla jako zisk.
Klarisanek
25.1.2013 10:10:17
Naprosto me dostalo srovnani pusinek Hershey a pralinek Lindt. Jednou jsem tu americkou klasiku Hershey ochutnala a opravdu muzu rict, ze od doby co tady tu cokoladu schazovali z letadel v II. sv. valce, na jeji recepture nic nezmenili. Je to neuveritelny hnus. Me by na tyhle akce ZADARMO nenalakali, kdyz by se jednalo o zbozi ktere neznam a bezne nekupuju, neboli nepotrebuju.
Ines
  • 
25.1.2013 10:10:10
přesně to mně zarazilo.
Začala bych dotazem, jestli vůbec potřebuju knihu a kolik stojí.
MiladaL, dvě děti
  • 
25.1.2013 9:20:47
je fakt, že záleží na tom, jestli vůbec plánujeme v dohledné době třeba půl roku vůbec nějaké knihy kupovat. já osobně si knihy prohlédnu v knihkupectví a co se mi líbí objednám v knihovně:-)
46XX
25.1.2013 9:09:55
kreditko, souhlas, vidím to úplně stejně :-)
kreditka
25.1.2013 9:03:44
ale příklad hned zkraje článku o poukáukách do knihkupectví mi přijde na hlavu postavený, ono totiž záleží z jakého úhlu pohledu se na to podívám. Pokud budu mít poukázku na 300,- zdarma a koupím si tam knihu za 300,- tak jsem vysmátá mám knihu a nestála mě ani korunu. Kdežto pokud vezmu podle článku "výhodnější" variantu zaplatím 100,- koupím si knihu za 300,- o poukázku přijdu a jsem o stovku chudší. Druhý případ se vyplatí jen v případě že chci koupit dražší knihu nebo chci využít plnou sumu poukázky jinak je výhodnější první varianta.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2127 z 27 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.