| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Exekutoři chystají past na matky samoživitelky

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 61 [Dalších 11 >>]
David
  • 
18.6.2014 12:02:48
Exe. Komora jasně psala v tiskovém prohlášení, že se skládání záloh nebude týkat vymáhání výživného. Za další vláda deklarovala úmysl vyplácet neplacené výživné ze státního a pak bude neplatící dlužit státu. Nu a za poslední, pokud je ten co má platit nemajetnej, tak prostě nemá z čeho platit. Ono kdyby ty samoživitelky s ním zůstaly, tak by měly také smůlu. Nemajetnej je prostě nemajetnej, s tím se toho moc dělat nedá. Jedině zlepšovat obecně ekonomickou situaci v zemi, ale další biče fakt nepomůžou. Tedy ten článek je pěkně debilní a spíše se zdá, že si jej zaplatitl Vrána z Přerova, nebo jinej, kterýmu místní příslušnost hodně moc vadí.
net
  • 
18.6.2014 11:51:45
"zabezpěčeného"? To si děláš srandu ne? Ty bys dokázala vyžít z nějaký 4 tisíc měsíčně?~a~
Ajlina
  • 
18.6.2014 11:45:58
Srandu si nedělám. Ale zakázat dětem styk s otcem a chtít peníze - pardon, nebylo vždycky něco za něco? Chceš peníze? Ano, ale jí chci vidět děti. Aspoň jednou za čas. Nebo toho táty nejsou a je jen oslíček, co se má podle přání dětí otřepávat? Jestli je tohle cílem, tak prostě jednou děti nebudou, protože to je pro ty táty ponižující a degraduje je to na dárce semene. Na to bohatě stačí pár chlapů na celou republiku. Jo, a ostatní zavřít do koncentráku, aby jen makali a nechtěli vidět nějaké děti.
Ajlina
  • 
18.6.2014 11:41:27
Co to proboha plácáš? Píšu, že matka dětem styk s otcem ZAKAZOVALA, a pokud se náhodou viděli, pak děti trestala. To má být nezájem ze strany otce? Když mu nepomohl soud ani OSPOD? Promiň, ale to je na zabití matky, že připravila děti o tátu. Kdyby to byl nějaký asociál, tak bych to i pochopila, ale takhle to byl prostě just matky, která se chtěla přes děti pomstít otci dětí. Jenže tohle chování prostě prochází a společnost je k tomu lhostejná. Prostě jen zaplať a táhni.
Víš, znám je oba moc dobře. Matka dětí je generál a musí být vždycky po jejím. Když se rozhodla, že se exovi pomstí, tak to taky udělá a bude jí jedno, co za spoušť po ní zůstane. Poslední slovo musí mít vždycky ona. Jen jsem zvědavá, jakou bude jednou tchyní. Co řekne ona, to bude. I v rodině dětí.
Verca
  • 
18.6.2014 11:03:36
Co jako myslíš.Vykašlu se na své děti a budu se místo nezabezpečených dětí starat o svého zabezpečeného otce?To si děláš srandu,ne?To jako pošleš 10-ti leté dítě do fabriky ať jde makat,ať má na chleba,protože jeho tatíček si hraje na samaritána?Tak to je inteligence.
Verca
  • 
18.6.2014 10:59:13
Platit musí.O tom není pochyb.Prostě je to jeho dítě a o oněj se musí postarat.To jak je dítě vychovávané,tak to je druhá věc.Ale potřeby dětí s věkem stoupají a ty je potřeba z něčeho hradit.A ty matky bych do toho moc nezamíchávala.Dítěti patří alimenty a já upřímně neznám jedinou matku,která by z alimentů žila.A pokud soud svěřil děti do péče matky,tak asi byla větší zárukou řádné péče.Jinak dítě,kterému se před tím otec opravdu věnoval,ne ten co o tom jen kecá někde u piva tak to svého otce nikdy nezapudí.Otec,který si na otce jen hraje sklidí to co sám dítěti nabídl.To jest nezájem.
Ajlina
  • 
18.6.2014 10:05:52
Pardon, hlavně ža na NĚ, ne na mě měl platit
Ajlina
  • 
18.6.2014 10:04:24
Otec děti nenavštěvoval. Když se pokusil je kontaktovat, matka děti dosti tvrdě potrestala za to, že se s otcem viděly. Chtěl je trestů ušetřit, proto je přestal vyhledávat. Jak pak má preferovat výživu dětí, když se s nimi nesmí vidět? Stěžoval si na OSPODu i u soudu, nic se nestalo, protože zapudit otce je asi v tomto státě považováno za normální. Hlavně že na mě měl platit, že. Čím víc, tím líp. Ale že mu v případě potřeby vlastní dítě nepodá ani skleničku vody, to už je asi norma, hlavně když zaplatí.
net
  • 
18.6.2014 9:43:31
To snad ani nemůžeš myslet vážně, chce se mi z tebe... :-©
Verca
  • 
18.6.2014 8:25:05
A co otec,jež podniká,vše má rozepsané na příbuzné,drahá vila,auto,luxusní život a dovolené,příjmy před soudem nula a výživné neplatí tři roky?Jedno dítě postižené,druhé studující.Děti otce nechtějí ani vidět.Ještě si pamatují,jak otec brutálně mlátil jejich matku.Otec neplatí a neplatí.Matka tři práce,aby udržela střechu nad hlavou a a by děti neměly hlad a nechodily nahé.Realita milé dámy.Je tento otec také chudák?Opravdu žijete v představě,že většina dětí má výživné v X desítkách tisíc a jejich matky jsou hyeny,zlatokopky apod.?Zajímal by mě váš názor,kolik peněz potřebuje třeba dítě školního věku,středoškolák apod.pro běžný život?Chcete mi tu tvrdit,že má živořit,protože jeho otec je třeba lempl?Nemyslíte spíš,že by se společnost měla dokázat kvalitně postarat o svou budoucnost tím,že se postará o děti,které za nic nemohou?Že ze samoživitelů se často stávají rukojmí?
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 61 [Dalších 11 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.